Накопичуйте бали FISHKA, купуючи в улюблених інтернет-магазинах
13.04.2016

Накопичуйте бали FISHKA, купуючи в улюблених інтернет-магазинах

Програма винагород FISHKA представляє нову послугу для своїх користувачів – справжню знахідку для фанів онлайн-шопінгу. Відтепер здійснювати покупки в улюблених інтернет-магазинах ще приємніше, адже за кожну витрачену гривню користувач програми лояльності має можливість отримувати бали на свою картку FISHKA.

Ali Express, Chicco, ModnaKasta, BonPrix, YvesRocher, LaModa – новий сервіс об’єднав понад 30 популярних інтернет-магазинів, де можна купити буквально все необхідне: від косметики, дитячих товарів і одягу до побутової техніки, гаджетів і навіть автомобіля. Для нарахування балів застосовуються 2 схеми: бали за покупку або бали за кожну витрачену гривню. З переліком площадок для онлайн-шопінгу та умовами по нарахуванню балів можна ознайомитися на сайті myfishka.com.

Щоб скористатися новим сервісом, достатньо виконати 3 простих кроки:

· зайти у розділ «Шопінг онлайн» на сайті myfishka.com та обрати інтернет-магазин;

· ввести номер картки FISHKA і перейти на сторінку обраного магазину;

· отримати бали за здійснену покупку, щоб згодом обміняти їх на вигідні пропозиції від партнерів програми FISHKA.

«Останнім часом ми спостерігаємо справжній «бум» онлайн-шопінгу. Це швидко, зручно, економно, до того ж є можливість ознайомитися з більшим асортиментом товарів, ніж зазвичай представлено в офлайн-магазині. При цьому через інтернет-магазин можна здійснити покупку закордонних товарів, котрі взагалі не представлені в Україні. Враховуючи таку тенденцію та зацікавленість з боку українців, ми даємо можливість всім власникам карток FISHKA збирати бали ще швидше. Відтепер – і за покупки в ряді інтернет-магазинів, –коментує Марта Гаранджа, керівник управління програми лояльності FISHKA. – А накопичені бали, як завжди, зручно обміняти на винагороди з каталогу чи скористатися додатковими перевагами в мережі Партнерів Програми».

 

Поділитись