Напередодні Великодня у головному офісі компанії вчилися писанкарству!
26.04.2013

Напередодні Великодня у головному офісі компанії вчилися писанкарству!

Напередодні великодніх свят у головному офісі «Концерну Галнафтогаз» відбувся майстер-клас з писанкарства. Привести своїх дітлахів на навчання могли усі охочі працівники Компанії, що працюють у Львові.

Розповідали про традиції та вчили дітлахів непростій технології писанкарства волонтери всеукраїнської скаутської організації «Пласт». До організації навчального процесу виховники поставилися серйозно: на майстер-класі, були усі необхідні матеріали, однак - жодних заготовок, аби учні від початку і до кінця освоїли усі етапи цього складного ремесла. Так, спершу вчилися видувати яйця, згодом творчо, або з підказками та допомогою дорослих наносити віск й нарешті - фарбувати писанки!

«Цей непростий, однак дуже цікавий процес повністю захопив учасників, найменшому з яких заледве виповнилося 5 років, - зазначила фахівець із корпоративної соціальної відповідальності компанії Марічка Кучеренко. -  Усі дуже старалися, зосереджено малювали та були настільки зосереджені над своїми писанками, що про присутність дітей в офісі у розпал робочого дня ніхто б не здогадався - так все було чемно і спокійно. Творча майстерня працювала в другій половині робочого дня в одному з навчальних класів офісу. По завершенні робочого дня о 18.00 батьки забрали дітлахів додому. Користь від такої зустрічі – неабияка, адже дехто з діток вперше завітав на роботу до батьків, усі були зайняті цікавою та творчою справою, отримали нові навички і враження та змістовно провели час».

Поділитись