Нацбанк випустив дві гривні до сторіччя генерала Петра Григоренка
25.10.2007

Нацбанк випустив дві гривні до сторіччя генерала Петра Григоренка

У п'ятницю у Львівському відділенні Національного банку України має з'явитися в продажу монета номіналом дві гривні, тираж якої викарбуваний на виконання Указу Президента України від 5 березня 2007 року про вшанування пам'яті Петра Григоренка. Про це учора на вечорі пам'яті генерала-правозахисника розповів проректор УКУ Мирослав Маринович, - сьогодні, 25 жовтня, повідомив кореспондент ЗІКу.

На вчорашній академії у конференц-залі палацу Потоцьких у Львові Мирослав Маринович на подяку організаторам львівського вечора вшанування пам'яті його старшого побратима по колишньому дисидентському та правозахисному руху мав честь надати перші монети у подарунок директору Львівської державної галереї мистецтв герою України Борису Возницькому - господареві приміщення, який безкоштовно надав зал для академії. Ювілейні монети також отримали директор Юрій Кучабський та завідувач відділу із зв'язків з громадськістю Олесь Пограничний із "Галнафтогазу" - фірми, яка фінансувала візит до Львова генералового сина Андрія Григоренка (США) та організацію ювілейних
заходів до 100-річчя від дня народження генерала Петра Григоренка. За технічне забезпечення цих заходів ювілейну монету як нагородну медаль прийняли також науковий працівник Інституту українознавства кандидат історичних наук Юрій Зайцев за виголошену промову про ювіляра та представник Українського католицького університету за технічне оснащення ювілейних зібрань, яких на вчорашній день випало два.

Поділитись