Національна мережа електрозаправок ТОКА стала партнером програми Fishka
18.12.2019

Національна мережа електрозаправок ТОКА стала партнером програми Fishka

З листопада перша національна мережа електрозарядних комплексів «ТОКА» стала партнером всеукраїнської програми лояльності Fishka. Клієнти-власники картки Fishka повертатимуть балами 2% від суми, витраченої на зарядку електроавтомобіля, а накопичені бонуси використовуватимуть у подальшому для оплати послуги чи в мережі партнерів програми.

На сьогодні мережа електрозаправок ТОКА налічує більше 300 станцій, понад 40 із них встановлені на АЗК ОККО. Всі вони мають зручне розташування – у великих містах та на головних автомагістралях країни.

Для користувачів електрочарджерів ТОКА запустила зручний мобільний додаток, який надасть змогу правильно планувати маршрут поїздки, визначати найбільш зручне місце та час для зарядки авто. Зокрема, власники електрокарів бачитимуть актуальну інформацію по зарядній станції: потужність, тип роз’єму та статус: чи не зайнята вона, чи не перебуває на ремонті тощо. Завантажити мобільний додаток TOKA NETWORK можна з Google Play та App Store.

Щоб отримувати бали за кожну зарядку чи списувати їх, потрібно одноразово додати картку Fishka у профілі додатку ТОКА. Якщо картки лояльності немає - її можна легко згенерувати у цій же ж аплікації.

Протягом 2020 року ТОКА планує встановити електрозарядки на понад 300 автозаправних комплексах ОККО. У мережі з’являться як 3-фазні зарядки AC потужністю від 22 кВт з роз’ємом Type1/Type2, так і швидкісні «фаст-чарджери» DC з роз’ємом CCS/CHAdeMO, що заряджають електромобілі постійним струмом.

Нагадаємо, що раніше у 2019 році до Fishka приєдналися платіжний сервіс EasyPay, київська мережа італійських ресторанів Pesto Café, мережа шинних центрів і шиномонтажів «Твоя Шина» та одна з найбільших торгівельних мереж Західної України - «Рукавичка».


Поділитись