Найкращу репутацію серед АЗС-мереж України має «ОККО» - дослідження газети «Бизнес»
01.04.2015

Найкращу репутацію серед АЗС-мереж України має «ОККО» - дослідження газети «Бизнес»

Мережа автозаправних комплексів «ОККО» визнана компанією з найкращою репутацією серед операторів паливного ринку. Такі результати експертного опитування оприлюднила 31 березня газета «Бизнес». Окрім того, «ОККО» увійшла до Топ-10 загальнонаціонального репутаційного рейтингу за такими показниками як медійна активність, інноваційність та іміджевий капітал корпоративної соціальної відповідальності.

До участі в укладанні цього рейтингу було запрошено авторитетних галузевих і медіаекспертів, інвестиційних і консалтингових аналітиків, представників компаній, які фахово займаються замірами суспільної думки й репутації. «Рейтинг якості управління репутацією задумано нами як щорічний моніторинговий проект, який дасть світовій спільноті сигнал, що в Україні є компанії, яким можна довіряти», - каже член оргкомітету дослідження, віце-президент Української PR-ліги Олена Дерев’янко.

За словами директора з комунікацій мережі АЗК «ОККО» Ольги Вельгус, в нинішніх складних умовах компанія, як ніколи раніше, відчуває ті репутаційній дивіденди, які напрацьовувала роками. «Нам дуже допомагає той факт, що компанія завжди працювала у прозорому полі й орієнтувалася на європейські стандарти. Тому нам сьогодні не потрібно перебудовуватися під нові реалії, ми в них уже живемо», - наголошує Ольга Вельгус. Одним із показових прикладів того, як репутація допомагає розвивати бізнес, є співпраця мережі «ОККО» та Європейського банку реконструкції і розвитку. Починалася вона з невеликої кредитної підтримки, а зараз ЄБРР є великим інвестором «ОККО» і партнером не лише у бізнесових, а й загальнонаціональних соціальних проектах, як-от «Благаю, живи! Безпека на дорозі».

У 2014 році мережа АЗК «ОККО» однією з перших в Україні провела репутаційний аудит, застосувавши методологію й підходи авторитетного Репутаційного інституту. За результатами цього аудиту компанія будуватиме тривалу стратегію управління репутацією.

 

Поділитись