Найсмачніший шоколадний хот-дог – на найближчій заправці «ОККО»
31.05.2016

Найсмачніший шоколадний хот-дог – на найближчій заправці «ОККО»

Мережа «ОККО» завжди оперативно відгукується на побажання своїх гостей, а якщо йдеться про наймолодших відвідувачів, то робить це з особливою турботою. Тому від початку літа уже на понад 350 АЗК мережі можна буде придбати неймовірний шоколадний хот-дог, який так припав до смаку як дітям, так і їхнім батькам.

«Запускаючи в меню шоколадний хот-дог, ми експериментували, адже аналогів йому в Україні немає. Але новинка одразу стала популярною, і до нас постійно зверталися гості з питаннями, коли цей смачний продукт з’явиться й на їхньому улюбленому АЗК. Ми не могли не виправдати очікувань. Тож якщо два місяці тому шоколадний хот-дог був тільки на 25 найбільш потокових АЗК, то тепер ним можна посмакувати майже на кожному комплексі «ОККО», - каже Оксана Джус, керівник управління кафе мережі АЗК «ОККО».

Шоколадний хот-дог – це ідеальне поєднання якісного бельгійського шоколаду з вишневим топінгом і зефіркою-маршмелоу у хрумкій французькій булочці. Дітям він особливо смакує з мілк-шейком чи соком, а дорослим – з улюбленою ароматною кавою зі 100% арабіки. Новий продукт має всі шанси стати ринковим трендом в Україні. А найближча вдала нагода поласувати шоколадним хот-догом – 1 червня заїхати з родиною на «ОККО» і смачно відсвяткувати День захисту дітей.

Поділитись