Найвищих вершин у бізнесі можна досягнути тільки з надійною командою – Віталій Антонов
15.11.2013

Найвищих вершин у бізнесі можна досягнути тільки з надійною командою – Віталій Антонов

Президент «Концерну Галнафтогаз» Віталій Антонов виступив 14 листопада у Києві на найбільшому в Східній Європі форумі з питань брендингу роботодавця – Kyiv Employer Branding & Engagement Forum 2013 (KEBEF 2013). Він, посилаючись на власний досвід, розповів, як лідер компанії здатен посилити  привабливість бренду не тільки в очах клієнтів, а й потенційних  працівників.

На переконання Віталія Антонова,  бізнес має багато спільного з альпінізмом – спортом, яким він віддавна захоплюється. Як і в альпінізмі, в бізнесі найвищих вершин можна досягнути тільки з надійною командою. Саме таку команду й намагається формувати «Концерн Галнафтогаз», залучаючи до неї ініціативних і цілеспрямованих людей, які готові йти вгору і відкривати нові горизонти. «Я вірю в кожного працівника, котрого приймаю на роботу. Кожен, хто приходить працювати в «Галнафтогаз» має рівні шанси і можливості для самореалізації», - наголосив Віталій Антонов.

Іншими спікерами на KEBEF 2013 були топ-менеджери українських та міжнародних компаній, експерти з управління персоналом, маркетингу, комунікацій, а також представники освітніх закладів, органів державної влади та ін. Серед них - Брет Мінчінгтон (Employer Brand International), Сара Акслінг (Volvo), Володимир Лавренчук (Райффайзен Банк Аваль), Оксана Семенюк (Mondelēz International — Kraft Foods), Ольга Горбановська (Ernst & Young), Оксана Маріна (Interpipe), Андрій Худо (!Фест), Павло Шеремета (Київська Школа Економіки), В’ячеслав Брюховецький (НаУКМА) та ін.

«Концерн Галнафтогаз» належить до числа великих роботодавців України. Нині в складі компанії працює понад 7 тисяч осіб. Тільки торік у «Концерні Галнафтогаз» було створено більш як  750 нових робочих місць.  При цьому 32% вакансій, які з'явилися у компанії упродовж 2012 року, були закриті за рахунок внутрішнього кадрового резерву – завдяки ротації персоналу, залученню фахівців з АЗК та регіональних відділень на вищі посади. Середня кількість кандидатів на одну вакансію «Концерну Галнафтогаз»  у 2012 році становила 35 осіб на місце.

Поділитись