Названо перших 316 переможців спільної акції Партнерів програми FISHKA
07.11.2013

Названо перших 316 переможців спільної акції Партнерів програми FISHKA

6 листопада Партнери програми FISHKA оголосили імена перших переможців акції «Вигравай Honda Accord з Партнерами програми FISHKA» за результатами жовтня. Найцінніший приз – автомобіль Honda Accord* здобув мешканець Києва Микола Грищенко. Ще 15 учасників акції отримають у подарунок планшети Samsung Galaxy Tab3**, а ще 300 клієнтів - по 20 л пального від мережі АЗК «ОККО». Усього в розіграші взяло участь понад 98 тисяч. клієнтів мереж Партнерів програми FISHKA.

Повний перелік переможців першого етапу акції

Акція «Вигравай Honda Accord з Партнерами програми FISHKA» розпочалася 1 жовтня і триватиме до 31 грудня 2013 року. Вона поширюється на мережу АЗК «ОККО», супермаркети «Фуршет», «Фуршет-Гурман», «Народний», магазини цифрової техніки «АЛЛО» й «Мобілочка», а також на усі розрахунки за придбані товари чи послуги з використанням платіжної картки FISHKA від Райффайзен Банку Аваль. У рамках акції передбачено ще 2 розіграші призів – за підсумками листопада й грудня. Загалом клієнти програми FISHKA зможуть виграти5 бізнес-седанів Honda Accord*, 50 планшетів  Samsung Galaxy Tab3** і 20 000 літрів пального від мережі АЗК «ОККО».

Для того, щоб узяти участь в акції, достатньо в період з 1 жовтня по 31 грудня 2013 року зібрати на свою картку FISHKA якомога більше балів, кратних 2500. Найбільш вигідно накопичувати бали одночасно у різних мережах партнерів програми FISHKA. У такому разі Ваші шанси буде помножено на кількість партнерів, чиїми послугами Ви скористалися. Для прикладу: якщо Ви здійснювали покупки  лише в одного Партнера, Ваші шанси на момент розіграшу множаться на 1, якщо у двох Партнерів – то на 2, у п’яти – на 5.

Щоб узяти участь в акції, потрібно бути зареєстрованим учасником програми FISHKA.

Детальніше про умови акції

Поділитись