Названо усіх переможців конкурсу «Україна в об’єктиві»
17.10.2014

Названо усіх переможців конкурсу «Україна в об’єктиві»

Головним переможцем загальнонаціонального фотоконкурсу «Україна в об’єктиві», який ініціювала мережа АЗК «ОККО», став київський фотограф Андрій Бройде. Його роботу «Революція» визнано Фотографією року серед 172 знімків, надісланих на конкурс. Водночас журі обрало кращих і в 6 інших конкурсних номінаціях:


Репортаж – Віталій Грабар, фото «Повернення з АТО»
Традиції – Віталій Бондар, фото «Великдень»
Спорт - Ігор Бикоріз, фото «Стрибок»
Смачна країна - Едуард Насиров, фото «Паста»
Мандруй країною - Тарас Гіпп, фото «Чумацький шлях»
Люди - Костянтин Семицький, фото «Доброта»


Дещо раніше, у вересні, свій вибір зробили й клієнти «ОККО» та Райффайзен Банку Аваль, генерального партнера конкурсу. Перші у соцмережах проголосували за світлину того ж Андрія Бройде – «Вилково», другі – за фото Сергія Сердюкова «Дід».


"Взявши участь у конкурсі «Україна в об’єктиві», вирішив показати, що не тільки за кордоном, але й в рідній Україні є багато цікавих місць, і з досвіду можу сказати, що нерідко найкращі кадри вдаються у тих місцях, де ти виріс, - поділився враженнями один з переможців конкурсу Віктор Бондар. -  Мій знімок "Великдень" було зроблено в Музеї Пирогово, на фото зображено храм, де хрестили мою доньку, можливо, тому  кадр вийшов таким душевним».


Нагородження усіх переможців конкурсу «Україна в об’єктиві» відбудеться у грудні. Автор Фото року отримає сертифікат на тижневе навчання в London School of Photography. Інші переможці будуть нагороджені відзнаками й цінними призами від організаторів – мережі АЗК «ОККО», Райффайзен Банку Аваль, «Концерну Хлібпром» і компанії «Террін» (мережа закладів харчування у дорозі під брендами A la minute, Pasta Мia, Hot café). У грудні друком вийде й альбом, куди увійдуть кращі фотографії, надіслані на конкурс.

Поділитись