Нефінансовий звіт «Концерну Галнафтогаз» експерти визнали одним із найкращих в Україні
10.02.2014

Нефінансовий звіт «Концерну Галнафтогаз» експерти визнали одним із найкращих в Україні

Національні експерти з питань сталого розвитку визнали нефінансовий звіт «Концерну Галнафтогаз» одним з 5 кращих в Україні за період 2012 року. До цієї п’ятірки увійшли також звіти компаній ДТЕК, СКМ, банку Platinum Bank й холдингу «Інтерпайп».  Дипломи переможцям вручили 6 лютого в Києві у рамках виставки соціальних та екологічних проектів CSR Marketplace.

Усього в цьогорічному конкурсі нефінансових звітів і КСВ-кейсів узяло участь понад 40 українських компаній. Оцінювало їх експертне журі з числа представників громадських організацій, консалтингових компаній, медіа, міжнародних представництв в Україні тощо. За підсумками конкурсу київський Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» видав альманах «Практики КСВ в Україні у 2013 році». Мережа АЗК «ОККО» у цьому виданні ділиться досвідом налагодження системних комунікацій зі споживачами.

«Сьогодні Україна переживає нелегкі часи, коли бізнесові дуже важливо продемонструвати свою роль у розвитку суспільства. І саме тому КСВ уже не може бути на периферії бізнесу, вона повинна бути інтегрована у прийняття операційних та стратегічних рішень компанії», - зазначає голова правління Центру «Розвиток КСВ» Марина Саприкіна, одна з організаторів CSR Marketplace.

«Поширення кращих бізнес-практик - це теж соціальна відповідальність нашої компанії, - пояснює  менеджер зі сталого розвитку мережі АЗК  «ОККО» Ірина Миронова. – Адже наш  досвід здатен допомогти колегам по бізнесу працювати ефективніше й відповідальніше, споживачам – отримати кращий сервіс, а суспільству – знаходити надійних партнерів у подоланні негативних явищ»

«Концерн Галнафтогаз» почав регулярно оприлюднювати свої нефінансові звіти з 2008 року. Особливістю звіту за 2012 рік є те, що його уперше  укладено за методикою та вимогами Глобальної  ініціативи звітності GRI  (стандарт G3, рівень розкриття інформації С – самопроголошений).  Окрім того, цей документ було найбільш широко обговорено – і серед працівників компанії, і в експертних та бізнесових колах. Нефінансовий звіт «Концерну Галнафтогаз»  містить зведену інформацію  про досягнення  компанії  у таких сферах як  стратегічні  соціальні інвестиції, стандарти й умови праці, програми захисту довкілля, відповідальні комунікації, протидія корупції, волонтерство тощо. 

Поділитись