Нова акція від «ОККО»: кожен може виграти авто чи знижки на пальне миттєво.
20.09.2014

Нова акція від «ОККО»: кожен може виграти авто чи знижки на пальне миттєво.

Із 20 вересня до 31 грудня 2014 року кожен клієнт мережі АЗК «ОККО» має змогу виграти автомобіль Volvo V40 Cross Country або знижку на пальне у розмірі від 10 копійок до 2 гривень на літр. Кількість авто і знижок, які можна виграти, не обмежена.
Кожен, хто заправить від 25 літрів якісного пального, пред’явивши при розрахунку картку FISHKA, отримає від оператора на касі спеціальну призову картку. Картка містить 8 рядків з клітинками, закритими спеціальним захисним покриттям. Винагороди є у кожному рядку: з 1- го до 7-го захована знижка на пальне, у 8- му рядку – автомобіль.
«Унікальність нашої нової акції полягає в тому, що ми жодним чином не лімітуємо, скільки автомобілів чи скільки знижок подаруємо своїм клієнтам. Усе залежить тільки від їхньої удачі, - каже керівник департаменту маркетингу мережі «ОККО» Василь Дмитрів. – Ми потурбувались, щоб кожна картка була виграшною, тому наші клієнти можуть вигравати щодня і неодноразово, доки триватиме акція.»
Акція триватиме до 31 грудня 2014 року.
Офіційні умови акції ТУТ.
* Вольво ВІ 40 Кросс Кантрі. Під винагородою мається на увазі можливість придбати автомобіль за акційною ціною 1 грн з ПДВ. Винагороди можуть відрізнятися від зображених у рекламних матеріалах.

 

Поділитись