Нова акція від «ОККО» – «Вигравай на імпортному щодня»
03.03.2012

Нова акція від «ОККО» – «Вигравай на імпортному щодня»

4 березня у мережі АЗК «ОККО» стартує нова акція – «Вигравай на імпортному щодня». Кожного дня з неділі до п’ятниці клієнти «ОККО» можуть виграти від 20 до 200 л пального, а щосуботи – зірвати паливний джекпот. А в фіналі акції буде розіграно 10 винагород по 1000 л пального.

Щоб узяти участь у розіграші, достатньо придбати на одному з АЗК «ОККО» 25 чи більше літрів високоякісного імпортного пального (Pulls 95, Pulls Diesel, А-95 ЄВРО, ДП ЄВРО, А-92), використавши при розрахунку картку лояльності FISHKA, і бути зареєстрованим учасником цієї програми. Розіграш усіх винагород відбуватиметься в ефірі радіостанції «Хіт ФМ».

Фіналістом акції стає кожен, хто у період її проведення накопичив на своїй картці FISHKA як мінімум 1000 балів за імпортне пальне, придбане на АЗК «ОККО». Чим більше на рахунку учасника набрано балів, кратних 1000, тим більше разів його картка буде зареєстрована у фінальному розіграші.

Слідкувати за визначенням переможців, перебігом акції та детально ознайомитися з її правилами можна на сайті мережі АЗК «ОККО»: http://www.okko.ua/uk/win_at_import

Мережа АЗК «ОККО» наголошує, що на її автозаправних комплексах продається імпортне пальне найвищих європейських стандартів, яке забезпечує оптимальну роботу паливної системи, додатковий пробіг і зменшення затрат на експлуатацію авто. Якісне імпортне пальне А-95 ЄВРО та ДП ЄВРО характеризується мінімальним вмістом сірки, а покращений А-92 ще й захисними і мийними властивостями. Водночас мережа «ОККО» пропонує водіям і брендоване пальне – Pulls 95 і Pulls Diesel, яке виготовлено винятково на основі нафтопродуктів стандарту ЄВРО 5 і яке надає двигунові додаткових опцій. Зокрема, до складу Pulls 95 входить спеціальний модифікатор тертя, що підвищує ККД роботи двигуна і дозволяє знизити розхід пального. Дизельному пальному Pulls Diesel притаманне підвищене цетанове число (до 55 одиниць), завдяки чому оптимізується згоряння ДП й полегшується запуск двигуна в холодну погоду. Додатковою перевагою використання Pulls 95 і Pulls Diesel є те, що при їх купівлі нараховуються подвійні бали на картку FISHKA.

Детальніше про імпортне пальне від «ОККО» тут: http://okko.ua/uk/types-of-fuel
Поділитись