Нова послуга від ОККО та Mastercard: тепер зняти готівку можна просто на касі АЗК
30.07.2020

Нова послуга від ОККО та Mastercard: тепер зняти готівку можна просто на касі АЗК

З 1 серпня клієнти мережі ОККО можуть скористатися послугою «Готівка на касі», при сплаті за покупки платіжною карткою. Нова послуга реалізована у партнерстві з компанією Mastercard.

«Ми продовжуємо працювати над тим, щоб перетворити ОККО у сервісний хаб зручне та комфортне місце, де у будь-який час доби наші клієнти можуть скористатися найрізноманітнішими послугами. «Готівка на касі» чергова новація, міні-банкомат на кожному АЗК, що доступний у режимі 24/7. Зважаючи на широке покриття нашої мережі це зручно, а, головне, безпечно», — каже маркетинг-директор мережі ОККО Василь Дмитрів.

Для того, щоб отримати готівку на касі, клієнту необхідно зробити покупку на будь-яку суму та оплатити товар банківською карткою, попередньо повідомивши касира про бажання зняти готівку. За одну транзакцію на АЗК ОККО можна отримати не більше 500 грн готівки, але скористатися такою послугою можна декілька разів. Після операції оператор мережі видає клієнту два чеки, де вказані деталі придбання товару і видачі готівки.

«Послуга «Готівка на касі» усуває необхідність знімати готівку «про запас», адже тепер це можна зробити в будь-який момент під час покупки там, де зручно. Таким чином, послуга відкриває нові можливості для держателів карток і привносить функції, доступні в банківських відділеннях, прямо на каси. Ми вдячні ОККО за підтримку в розвитку сервісу і продовжуємо роботу над тим, щоб послуга зняття готівки на касах стала доступна максимальному числу українців», — зазначив Валерій Новіков, директор з розвитку комерції Mastercard в Україні.

Нагадаємо, що завдяки успішній співпраці ОККО та Masterсard, чотири роки тому мережа розгорнула сервіс OKKO PAY. Сьогодні клієнти АЗК по всій Україні можуть оплатити заправку без входу в торговий зал, купити каву, омивач та ще близько 100 товарів із магазину та кафе.

ОККО постійно працює над розширенням послуг на своїх АЗК. Так, для зручності клієнтів, разом із партнером EasyPay, компанія встановила на всіх АЗК мережі термінали оплати послуг (інтернет, телефон тощо), а на 340 комплексах діють поштомати та поштові міні-відділення Meest Express.

Поділитись