Нові книжки на ОККО для додаткової «заправки» мозку
15.04.2016

Нові книжки на ОККО для додаткової «заправки» мозку

Асортимент книжкових полиць у магазинах на АЗК «ОККО» поповнився новими книгами від видавництва «Наш формат» і «Видавництво Старого Лева». Підібрали бестселери, які є різними за жанрами і стилем викладу, але кожним з яких захоплюються мільйони людей у всьому світі.

Наприклад, душевний роман німецької письменниці Ніни Джордж «Маленька паризька книгарня» уже перекладено на 30 мов світу і надруковано загальним тиражем 500 тисяч екземплярів. Якщо ви хочете думкою перенестися в романтичну атмосферу Парижа, спробувати одночасно з головним героєм – власником літературної крамниці на воді – навести лад у своїх почуттях і спогадах, то ця книга для вас.

Під іншим кутом проблеми людської психології аналізуються у книгах «Результативний конфлікт» Пітера Коулмана та Роберта Фергюссона чи «Мистецтво війни» Сунь-дзи. Автори першого твору – науковці й бізнес-консультанти багатьох міжнародних корпорацій – розповідають про те, як правильно поводитися і в конфліктних ситуаціях, і в повсякденному житті, щоб не перетворити суперечку на сварку з опонентом, а знайти конструктив і досягнути запланованих цілей. Трактат давньокитайського стратега й мислителя «Мистецтво війни» насправді стосується не лише стратегії бою. У ньому є чимало речей, які успішно можуть бути застосовані й у стратегії бізнесу, а чимало філософських переосмислень стосуються усієї діяльності людини.

Окрім того, серед книжкових новинок на «ОККО» – чергова антистрес-розмальовка від Джоанни Басфорд «Загублений океан», яка продовжує серію таких популярних видань, як «Чарівний сад» та «Зачарований ліс». Книга Шона Кові «7 звичок високоефективних підлітків» буде однаково цікавою як самим підліткам, так і їхнім батькам. А для тих, хто любить мандри, автомобілі і жарти (не завжди безневинні), сподобається книга одного з найскандальніших, але й найвідоміших британських журналістів «Джеремі Кларксон та світ довкола».

Усі перелічені книжкові новинки можна придбати на АЗК «ОККО», що розташовані на найбільш пожвавлених трасах країни. Поповнити цими виданнями власну бібліотеку можна як за гроші, так і розрахувавшись накопиченими балами FISHKA.

 

Поділитись