Нові паливні талони «ОККО» з підвищеним захистом
24.09.2015

Нові паливні талони «ОККО» з підвищеним захистом

Мережа АЗК «ОККО» випустила нові талони на пальне всіх видів з метою підвищення захисту від підробок і махінацій. В компанії нагадують про необхідність дотримання правил безпеки від шахрайства та здійснювати купівлю паливних талонів виключно в офісах мережі АЗК «ОККО».

Основним нововведенням, що підвищує безпеку талонів, є папір з водяними знаками та захисними мікроволокнами, який використовують для виробництва грошових купюр. Нові талони також містять додаткові рівні захисту, які відомі лише персоналу АЗК, який буде використовуватися операторами АЗК при підозрі підробки. Серед нових ріней захисту є секретні візуальні ідентифікатори та кодова персоналізація.

«Ми дуже ретельно слідкуємо за питанням захисту нашої продукції, тому новий дизайн з підвищеним рівнем захисту впроваджено саме з метою зменшення ризику підробок та використання талонів зі спекулятивною метою. Нові талони вже надійшли в реалізацію та планомірно впродовж певного часу замінять талони зі старим дизайном» - прокоментувала Ірина Кучабська, керівник департаменту корпоративних продаж мережі АЗК «ОККО».

Поділитись