Новими хот-догами від смачної заправки вже можна посмакувати у 4 областях України
14.09.2016

Новими хот-догами від смачної заправки вже можна посмакувати у 4 областях України

На початку серпня смачна заправка здивувала всіх гурманів-автомобілістів, анонсувавши пілотний запуск серії абсолютно нових хот-догів із чотирма оригінальними смаками кулінарних регіонів світу. Смачні та яскраві поєднання улюбленої сосиски з додатковими начинками у розрізаній хрусткій багетній булочці – тепер мексиканський, італійський, азійський та датський хот-доги вже доступні у 4 областях України.

Орієнтуючись на позитивні відгуки та значний попит серед клієнтів, буквально за місяць мережа «ОККО» запустила ще 10 точок продажу нових хот-догів. Відкривати смаки регіонів світу відтепер можуть жителі та гості не лише Львівської області, а й Київської, Дніпровської та Запорізької. До кінця вересня смачна новинка з’явиться ще на 5 АЗК, а до кінця року планується запустити вже 40 точок продажу по всій Україні.

Нагадаємо, що раніше гості мережі мали змогу насолоджуватися датським хот-догом, котрий 2 роки тому почали продавати на 45 АЗК «ОККО». Ідеальне поєднання улюбленої сосиски із ароматними цибулевими чіпсами, сиром та хрусткими маринованими огірками у розрізаній багетній булочці забезпечили неабияку популярність датському хот-догу. На відміну від звичного французького хот-дога, така подача дозволяє отримати не лише гастрономічне, а й естетичне задоволення. Починаючи з серпня цього року до датського приєдналися ще 3 нових смаки.

Італійський хот-дог – легкий та свіжий – неодмінно сподобається дівчатам. Ароматний базилік, ніжний сир фета, бальзамічний крем-соус у поєднанні зі шматочками свіжого помідора складають ідеальну смакову компанію класичній сосисці у розрізаній хрусткій багетній булочці. Для шанувальників гостро-пікантних смаків на «ОККО» запропонують азійський хот-дог, до складу якого входять зернята сезаму, гострий перець чилі, кінза, соєвий соус та пікантна огіркова сальса. Ті ж, хто полюбляє мексиканську кухню, неодмінно звернуть увагу на однойменний хот-дог, де особливий смаковий акцент робить гармонічне поєднання червоної квасолі в соусі чилі, солодкої соковитої кукурудзи та соусу з ароматним болгарським перцем.

«Запропонувавши ще у 2009 році першими серед українських АЗК французькі хот-доги, наша мережа тим самим створила новий тренд на ринку, тож сьогодні популярні сосиски у хрусткій вертикальній булочці вже можна зустріти далеко за межами заправок, - коментує Андрій Янчук, керівник департаменту ресторанів та кафе мережі «ОККО». – Ми не боїмося експериментувати, тому навесні представили гостям наших АЗК незвичний продукт – шоколадний хот-дог, що став справжнім хітом смачних солодких перекусів, особливо у поєднанні з фірмовою кавою зі 100% арабіки. Тепер же ми запускаємо цілу серію смачних новинок – оригінальні хот-доги зі смаками кулінарних регіонів світу у хрусткому багеті, котрі просто «приречені» стати новими трендами на ринку».

Перелік 11 АЗК «ОККО», де вже зараз можна спробувати смачні новинки:

 • м. Київ, вул. Новокостянтинівська, 4-А
 • м. Київ, просп. Героїв Сталінграду, 1-А
 • м. Київ, просп. Ватутіна, 5
 • м. Київ, вул. Семена Скляренка, 4
 • Києво-Святошинський р-н, с. Софіївська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 54
 • Львівська обл., с. Сокільники, біля а/д М-10, км 12+540 (ліворуч)
 • м. Дніпродзержинськ, пр. Аношкіна
 • м. Дніпропетровськ, в. Полтавське шосе, 11К
 • м. Дніпропетровськ, вул. Робоча, 84
 • м. Дніпропетровськ, вул. Марії Лисиченко, 12-б
 • м. Запоріжжя, вздовж Прибережної автомагістралі (в районі автозаводу)
 • Нікопольський р-н, с. Придніпровське, вул. Польова, 56
Поділитись