Новий функціонал в ОККО Pay: тепер каву та омивач можна купити, не підходячи до каси
07.05.2018

Новий функціонал в ОККО Pay: тепер каву та омивач можна купити, не підходячи до каси

ОККО продовжує розширювати функціонал сервісу OKKO Pay – починаючи з травня, клієнти мережі можуть купувати не тільки пальне, а й каву та омивач за допомогою свого смартфона безпосередньо на колонці. Швидко забрати замовлення можна буде в торговому залі АЗК, не підходячи до каси, а розрахуватися в тому числі й накопиченими балами. Для користувачів Android оновлений сервіс вже доступний у мобільному додатку Fishka на Android, а з 10 травня він з’явиться і для iOS. 

«Сучасні українці звикли цінувати свій час. Ми ж у свою чергу звикли втілювати такі інноваційні ідеї, котрі допомагають використовувати його максимально ефективно, — коментує Василь Дмитрів, директор з маркетингу мережі АЗК ОККО. – І оновлений функціонал OKKO Pay – чергове цьому підтвердження. Тепер, щоб насолодитися улюбленою кавою чи придбати омивач, водіям достатньо виконати лише пару простих дій у своєму смартфоні. Більше того – вони ще й отримають додаткові знижки як приємний бонус за те, що користуються зручними ІТ-рішеннями від ОККО».

 

Щоб скористатися новими сервісами, достатньо виконати кілька простих кроків:

-          Вставити пістолет в бак авто

-          Через мобільний додаток Fishka зісканувати QR-код на колонці

-        Вибрати необхідний об’єм пального, після чого у вікні оплати з’явиться можливість часткової або повної оплати балами (мінімальна сума – 10 грн)

-          Після старту заправки клієнт побачить пропозицію: купити каву або омивач

-          Придбавши омивач, його можна забрати в залі АЗК або на спеціальній стійці при вході

-          Придбавши каву, її можна самостійно приготувати в залі АЗК або замовити в зоні кафе.

 

Разом з оплатою на колонці вже зараз на ОККО з’являється ще одна новинка – оплата кави через OKKO Pay в зонах самообслуговування в залі АЗК. Для цього необхідно просто зісканувати QR-код, розміщений на кавомашині. Таке рішення допоможе швидко придбати каву тим, хто хоче насолодитися улюбленим напоєм, але на даний момент не має потреби заправляти авто.

 Якщо клієнт до цього ще не користувався сервісом OKKO Pay, потрібно заздалегідь завантажити і залогуватись у мобільному додатку Fishka. Користувачеві необхідно бути зареєстрованим у цифровому гаманці Masterpass. Це можна зробити безпосередньо в додатку, ввівши один раз дані банківських карток. Якщо ж клієнт вже зареєстрований, система це ідентифікує та авторизація пройде швидше. Гарантом безпеки платежів з Masterpass є Mastercard.

 Нагадаємо, сервіс OKKO Pay для оплати пального на колонці зі смартфона почав працювати влітку 2017 року та наразі доступний на всіх АЗК ОККО по всій території України.

 

Посилання на мобільний додаток Fishka в iOS та Android. Детальніше ознайомитися з сервісом OKKO Pay можна на сайті.

Поділитись