Новий хетчбек за пост у Facebook – додатковий шанс виграти Volvo від «ОККО»
24.03.2017

Новий хетчбек за пост у Facebook – додатковий шанс виграти Volvo від «ОККО»

Мережа «ОККО» продовжує безпрецедентну акцію «Вигравай авто або знижку на пальне» до кінця травня. Наступний розіграш одразу 2 автомобілів Volvo V40 Cross Country відбудеться вже 8 квітня на стадіоні «Арена Львів» (за результатами акції у лютому та березні). Однак цього разу мережа «ОККО» вирішила подарувати своїм клієнтам додаткову можливість потрапити у фінал. Навіть якщо ви не витягнули картку з написом «АВТО», все одно маєте реальний шанс стати учасником розіграшу новенького хетчбеку. Для цього достатньо запостити у мережі Facebook фото з акційною карткою на знижку від «ОККО» та чеком за покупку пального. Розмір знижки не має значення – важлива лише удача.

Згідно з правилами акції, кожен водій, заправившись на АЗК «ОККО» на 15 чи більше літрів будь-яким пальним (крім метану) і пред’явивши на касі зареєстровану картку Fishka, отримує право витягнути акційну картку з прозорого боксу. Під захисним покриттям буде знаходитися або напис «АВТО», або знижка на пальне – до 5 грн/л. Якщо ви витягнули картку з написом «АВТО», ви стаєте учасником розіграшу Volvo автоматично. Якщо ні – не варто падати духом, переходьте до «плану Б». Він легкий у виконанні й складається лише з кількох простих кроків:

1) сфотографуйтеся з акційною карткою на знижку і з чеком за покупку пального (на фото чеку обов'язково має бути видно поля «Рахунок Fishka» та «Учасник»);

2) викладіть це фото на своїй сторінці у Facebook з хештегом #хочуВОЛЬВОвідОККО і зробіть свій пост «публічним» (налаштування приватності);

3) надішліть посилання на свій пост в «коментарі» до ТОП-публікації на сторінці «OKKO» у Facebook;

4) вподобайте сторінку «OKKO» у Facebook;

5) встигніть зробити все це до 31 березня включно.

Серед усіх, хто виконає ці прості умови, 3 квітня о 19:00 random-методом буде обрано одного щасливчика, який стане додатковим учасником фінальних змагань за Volvo V40 Cross Country на футбольному полі «Арена Львів», що відбудеться 8 квітня. Якщо упродовж цього періоду ви заправлялися кілька разів, то правилами дозволено робити пости після кожної такої заправки, збільшуючи таким чином свої шанси на потрапляння до фіналу. Повністю ознайомитися з правилами  акції  можна тут.

Але на цьому чудові новини для FB-активістів не закінчуються. Описана вище активація у мережі Facebook триватиме ще й у квітні та травні. Переможці за результатами кожного з цих місяців поїдуть на наступний розіграш автомобілів Volvo V40 Cross Country від «ОККО». І навіть якщо у фіналі вони не виграють авто, приз за наполегливість у вигляді 200 літрів брендового пального Pulls їм гарантований.

Нагадаємо, що акція «Вигравай авто або знижку на пальне» стартувала у мережі «ОККО» в червні 2016 року. За цей час уже розіграно 8 стильних хетчбеків Volvo V40 Cross Country та подаровано клієнтам понад 12,5 мільйонів знижок на пальне.

Поділитись