Обережно, шахраї знову активізувалися!
21.09.2018

Обережно, шахраї знову активізувалися!

Мережа «ОККО» попереджає своїх клієнтів про випадки шахрайства, що останнім часом стають дедалі частішими. Зокрема, до потенційних клієнтів телефонують треті особи, для більшої переконливості звертаються до них по імені, відрекомендовуються як менеджери «ОККО» і пропонують талони на пальне чи гуртові партії нафтопродуктів за заниженою ціною. На знак підтвердження говорять, що їм перетелефонують з Гарячої лінії «ОККО», а після такого дзвінка повідомлять номер рахунку для переказу коштів. Переконують, що забрати замовлений обсяг пального можна на одному з АЗК «ОККО».

Зафіксовані також випадки, коли шахраї укладають договори з клієнтами, котрі завіряються підробленими печатками.

Компанія категорично застерігає від участі в таких операціях, за якими стоять шахраї. Звертаємо вашу увагу, що Гаряча лінія «ОККО» ніколи не телефонує клієнтам з питань безготівкових розрахунків та не займається продажом пального по телефону. У разі виникнення подібного інциденту рекомендуємо негайно звернутися в правоохоронні органи із заявою про шахрайські дії.

Компанія попереджає, що прямий номер мережі фіксованого зв'язку

Гарячої лінії 0 800 501 101 працює виключно на вхідні дзвінки за принципом багатоканального номеру телефону підтримки клієнтів «ОККО», він технічно не може здійснювати вихідні виклики чи розсилати смс-повідомлення. Шахраї здійснюють дзвінки через Інтернет та просто використовують номер вихідного виклику, що співпадає з номером Гарячої лінії «ОККО».

Щоб не стати жертвою обману і не втратити гроші, зверніть увагу, що усі закупівлі пального безготівково варто здійснювати тільки через центральний офіс чи регіональні відділення мережі «ОККО», або ж замовляти онлайн через особистий кабінет. Координати найближчого офіційного відділення можна знайти на корпоративному сайті «ОККО»: http://www.okko.ua/uk/regional-offices

Поділитись