Обережно, шахраї знову активізувалися!
25.04.2019

Обережно, шахраї знову активізувалися!

Компанія ОККО попереджає своїх клієнтів про випадки шахрайства, що останнім часом стають дедалі частішими. Зокрема, до потенційних та існуючих клієнтів напряму телефонують треті особи, відрекомендовуються як «менеджери» ОККО і пропонують купити у них продукти та послуги.

Компанія застерігає від участі в таких операціях, за якими стоять шахраї. Звертаємо вашу увагу, що усі менеджери ОККО використовують для спілкування виключно корпоративний мобільний зв'язок. Перевірити належність номера телефону до корпорації, можна звернувшись до центрального офісу ОККО. У разі виникнення подібного інциденту, сумніву щодо невідомого номеру, прохання повідомити в правоохоронні органи із заявою про шахрайські дії. Також на гарячу лінію компанії ОККО -  0 800 501 101.

Щоб не стати жертвою обману і не втратити гроші, зверніть увагу, що усі закупівлі паливних талонів, мінеральних добрив тощо, варто здійснювати тільки через центральний офіс чи регіональні відділення компанії ОККО. Для клієнтів ОККО-Агротейд необхідну інформацію про координати можна знайти на корпоративному сайті ОККО, у підрозділі ОККО-Агротейд - https://www.okko.ua/uk/agro#
Поділитись