Обрані "електронники"
26.12.2006

Обрані "електронники"

Державна податкова адміністрація України склала список компаній для відшкодування ПДВ, яким із лютого 2007 року ПДВ відшкодовуватимуть без додаткових перевірок.

Загалом у списку 117 підприємств і компаній, а із Львівської області - вісім: ВАТ "Іскра", ВАТ "Дрогобицький долотний завод", ЗАТ "Кондитерська фабрика "Світоч", ДТГС "Львівська залізниця", ДП "Львівський державний ювелірний завод" і ТзОВ "Українсько-чеське СП "Ройал Лтд", ДП "Стрийський вагоноремонтний завод", ВАТ "Концерн "Галнафтогаз".

До переліку увійшли підприємства, які, на думку ДПА України, не використовують схем мінімізації доходів і не ухиляються від податкових зобов'язань. Такі платники можуть розраховувати на повернення ПДВ протягом місяця, а не трьох, як раніше. ДПАУ в обмін на лібералізацію відшкодування ПДВ просить підприємства перейти на електронну звітність.

для газети Олесь Пограничний прес-секретар ВАТ "Концерн "Галнафтогаз":

Із "надійними" платниками Податкова адміністрація досягла домовленості про лібералізацію відшкодування ПДВ за умови їх переходу наступного року на електронну звітність. "Галнафтогаз" - серед них. Перейти на електронну звітність ми зможемо навесні. До цього плануємо перевести наші дочірні підприємства в регіонах у систему філій, яка дає змогу полегшити централізований бухгалтерський облік.

Поділитись