Офіційна позиція «ОККО» щодо заяви АМКУ
22.12.2017

Офіційна позиція «ОККО» щодо заяви АМКУ

У зв’язку з опублікованим на офіційному сайті Антимонопольного комітету України повідомленням http://www.amc.gov.ua/amku/control/main/uk/publish/article/138678, ПАТ «Концерн Галнафтогаз» вважає за необхідне повідомити наступне:

На даний момент товариство не отримувало на свою адресу жодних документів про початок розгляду справи. Компанії групи «ОККО» є публічними та прозорими компаніями, а їхня цінова політика є завжди економічно обґрунтованою та обумовлена виключно ринковими факторами. Більше того, останні 14 років достовірність фінансової та іншої звітності нашої групи проходить щорічний міжнародний аудит, який здійснюється компанією Ernst&Young.

Ми надавали, надаємо та будемо надавати максимальне сприяння органам Антимонопольного комітету України в процесі дослідження конкуренції на ринку роздрібної реалізації нафтопродуктів, а тому сподіваємося на об’єктивний та недискримінаційний підхід Комітету до дослідження ситуації на ринку як загалом, так і до поведінки кожного учасника цього ринку.

Поділитись