Оголошено переможців другого етапу спільної акції Партнерів програми FISHKA
11.12.2013

Оголошено переможців другого етапу спільної акції Партнерів програми FISHKA

6 грудня оголошено імена переможців  другого етапу акції «Вигравай Honda Accord з Партнерами програми FISHKA». Головний приз цього етапу - автомобіль Honda Accord* - дістався мешканцеві міста Хмельницький Георгієві Прижибіславському. Окрім того, 15 учасників акції отримають від коаліції FISHKA планшети Samsung Galaxy Tab3**, а ще 300 клієнтів - по 20 л пального від мережі АЗК «ОККО». Повний перелік переможців першого та другого етапів акції дивіться тут.

Тим часом акція продовжується. Нерозіграними залишаються ще 3 автомобілі, 20 планшетів і 8 тисяч літрів пального. Власники цих призів визначаться після третього етапу акції. Кожен ще встигає взяти у ній участь та отримати шанс на свій виграш.

Для того, щоб узяти участь в акції, достатньо в період з 1 жовтня по 31 грудня 2013 року зібрати на свою картку FISHKA якомога більше балів, кратних 2500. Найбільш вигідно накопичувати бали одночасно у різних мережах партнерів програми FISHKA. У такому разі Ваші шанси буде помножено на кількість партнерів, чиїми послугами Ви скористалися. Для прикладу: якщо Ви здійснювали покупки  лише в одного Партнера, Ваші шанси на момент розіграшу множаться на 1, якщо у двох Партнерів – то на 2, у п’яти – на 5.

Акція «Вигравай Honda Accord з Партнерами програми FISHKA» розпочалася 1 жовтня і триватиме до 31 грудня 2013 року. Вона поширюється на мережу АЗК «ОККО», супермаркети «Фуршет», «Фуршет-Гурман», «Народний», магазини цифрової техніки «АЛЛО» й «Мобілочка», а також на усі розрахунки за придбані товари чи послуги з використанням платіжної картки FISHKA від Райффайзен Банку Аваль. У рамках акції передбачено ще 1 розіграш призів – за підсумками трьох акційних місяців. Загалом клієнти програми FISHKA зможуть виграти5 бізнес-седанів Honda Accord*, 50 планшетів  Samsung Galaxy Tab3** і 20 000 літрів пального від мережі АЗК «ОККО».

Щоб узяти участь в акції, потрібно бути зареєстрованим учасником програми FISHKA.

Детальніше про умови акції  тут.

*Хонда Аккорд. Під винагородою вважається можливість її придбання за акційною ціною 1 грн. Винагороди можуть відрізнятися від зображених у рекламних матеріалах.

** Самсунг Гелексі Таб. Під винагородою вважається можливість її придбання за акційною ціною 1 грн. Винагороди можуть відрізнятися від зображених у рекламних матеріалах.

Поділитись