«ОККО Агротрейд» – новий бізнес-напрямок «Концерну Галнафтогаз»
09.11.2016

«ОККО Агротрейд» – новий бізнес-напрямок «Концерну Галнафтогаз»

Створений у 2016 році бізнес-напрямок «ОККО Агротрейд» ставить на меті комплексно задовільнити найнагальніші потреби агробізнесу, а саме забезпечити їх високоякісним пальним, найкращими міндобривами та допомогти з реалізацією врожаю. Вже в поточному сезоні компанія розпочала фінансування сільгоспвиробників під зерно майбутнього врожаю на загальну суму 1 мільярд гривень, а в наступному маркетинговому році має намір збільшити обсяги такого фінансування до 3 мільярдів гривень. 

Форвардна програма, запропонована «ОККО Агротрейд» унікальний комплексний продукт, що дозволяє агровиробникам отримати у потрібний момент на основних етапах виробництва пальне від мережі «ОККО» та мінеральні добрива з можливістю розрахуватись за них після збору врожаю вирощеними культурами. Страхування ризиків за взаємними товарними операціями сторін візьме на себе страхова компанія «Універсальна», яка входить до одного бізнес-холдингу з «Концерном Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО»).  

«На майбутнє ми плануємо закривати 100% потреб фермерів у товарах та фінансових ресурсах, необхідних для їхніх виробничих процесів, каже генеральний директор «ОККО Агротрейд» Олександр Ніколенко. Механізм співпраці прозорий і зрозумілий: наша компанія забезпечує аграріїв паливно-мастильними матеріалами, добривами та іншими товарами у період польових робіт, а вони розраховуються не безпосередньо грошима одразу, а вирощеним урожаєм. За своєю вартістю наші послуги є найбільш конкурентними на ринку, а готову сільгосппродукцію ми оцінюємо справедливо, виходячи з цін на аналогічний товар трьох найбільших агротрейдерів відповідного регіону. Вже в цьому маркетинговому році очікуємо отримати за форвардною програмою 250 тисяч тонн товару».

«ОККО Агротрейд» не вимагає від сільгоспвиробників передавати в заставу своє майно, як це передбачено практикою банківського кредитування. Заставою виступає майбутній урожай, що фіксується договором застави або аграрною розпискою – досить новим для України, але дуже зручним та сучасним інструментом. При цьому врожай страхується у компанії «Універсальна», яка у свою чергу перестраховує ризики у кращих міжнародних страховиків. Ставка такого страхування є значно нижчою від аналогічних пропозицій на ринку.

В рамках програми вже фінансується вирощування основних культур зернової групи – пшениці, ячменю, кукурудзи, а надалі планується співпраця і з виробниками гречки, гороху та, можливо, інших бобових чи ріпаку. За словами Олександра Ніколенка, серед суб’єктів, які подали заявки на участь у форвардних програмах від «ОККО Агротрейд», є як фермери з ділянками у 500 гектарів, так і компанії з угіддями в декілька тисяч гектарів. Пройти процедуру учасника програми може кожен зацікавлений агровиробник, без зайвих формальностей і бюрократичних зволікань. Експрес-аналіз можливості надання фінансування тому чи іншому претендентові експерти «ОККО Агротрейд» готові зробити впродовж одного дня.

«Ми живемо у великій аграрній державі з давніми традиціями і потужним потенціалом. Тому АПК в Україні зараз є надзвичайно цікавим напрямком для розвитку бізнесу й інвестування, -  переконаний віце-президент «Концерну Галнафтогаз» Василь Даниляк. – Наш холдинг і раніше працював в аграрній сфері – до його складу входить, наприклад, «Концерн Хлібпром», який володіє низкою хлібопекарських і борошномельних підприємств в Україні. Ми постачаємо паливно-мастильні матеріали за прямими контрактами багатьом сільгосппідприємствам. Однак після створення окремого бізнес-напрямку «ОККО Агротрейд» наша діяльність у цій галузі стає більш комплексною та масштабною. А бренд «ОККО» та репутація всього бізнес-холдингу стане гарантією якості та чесності для наших агро-партнерів».

Деталі: https://www.okko.ua/uk/agro

Поділитись