ОККО AR: доповнена реальність на АЗК
20.12.2018

ОККО AR: доповнена реальність на АЗК

До новорічних свят мережа АЗК ОККО запустила лімітовану серію кавових стаканчиків, герої яких оживуть і заспівають для клієнтів. 

Головні персонажі стаканчиків – «Ошки» – оживають завдяки сучасній технології доповненої реальності, яку використано у мобільному додатку  – ОККО AR. Щоб прослухати новорічні хіти й зарядитися святковим настроєм, необхідно завантажити цей додаток з App Store чи Play Маркет. Після завантаження достатньо навести камеру смартфона на героя, зображеного на святковому стаканчику – і він почне рухатися та співати. Клієнти, які зісканують 5 стаканчиків з різними персонажами разом, зможуть почути різдвяний хор.

Додаток також передбачає можливість робити фото, знімати відео та ділитися новорічним настроєм у соціальних мережах. ОККО стала першою з АЗК-мереж в Україні, яка запропонувала клієнтам можливість зазирнути у дивовижний світ доповненої реальності безпосередньо на заправці.

«Ми віримо в силу гарного настрою, тож сподіваємося, наш святковий сюрприз нікого не залишить байдужим, а кава з новорічного стаканчика смакуватиме ще більше,  – розповідає маркетинг-директор мережі АЗК ОККО Василь Дмитрів. Використання сучасних технологій уже давно стало невід’ємною частиною стратегії нашої компанії. Так, наприклад, торік ми запустили у мережі сервіс OKKO PAY, який допомагає водіям заощадити час. А святковий додаток ОККО AR – доказ того, що ми не забуваємо і про позитивні емоції наших гостей. Обіцяємо й надалі дивувати новими ідеями».

Поділитись