«ОККО» дарує Volvo
29.07.2011

«ОККО» дарує Volvo

29 липня представники мережі АЗК «ОККО» вручили ключі від двох нових автомобілів марки «Volvo C30» переможцям акції «Заправляй Pulls – вигравай Volvo» – Валентині Зеленчук із Чернігова і Юрієві Лесю з Києва. Саме їх вибрав серед понад 25 тисяч учасників розіграшу методом довільного вибору з допомогою ліцензійного програмного забезпечення pasw statistics 18.0.0 (SPSS) безпристрастний комп’ютер. За дотриманням процедури визначення переможців спостерігали експерти аудиторської компанії Ernst&Young.

Разом із новими автомобілями переможці отримали й страхові поліси від страхової компанії «Універсальна». Особливо доречним видався дарунок для Юрія Леся, котрий напередодні, 28 липня, відсвяткував свій день народження. За словами іменинника, на «ОККО» він постійно заправляється приблизно два роки, а взимку спробував «Pulls Diesel», що саме з’явився у продажу, і тепер їздить саме на ньому.

Мережа АЗК «ОККО» уже вдруге розігрує автомобілі Volvo поміж своїми клієнтами. Перша така акція відбулася торік восени, й до участі у ній зголосилося понад 19 тис. власників фірмової картки FISHKA. Число ж учасників нинішнього розіграшу виявилося більшим майже на третину, що наочно свідчить про ріст попиту на брендоване пальне від «ОККО».

Серед них були і ті водії, що заправляють свої авто бензином із поліпшеними експлуатаційними властивостями «Pulls 95», і ті, хто обрав його дизельный аналог, – «Pulls Diesel».

«Активне оновлення автопарку в Україні веде до поступового витіснення старих машин сучаснішими марками, з двигунами нового покоління, які вимагають пального вищих стандартів, – зазначає керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів. – Відповідно ми намагаємося максимально задовільнити цей попит і оперативно реагувати на побажання клієнтів».

Мережа «ОККО» планує продовжувати практику розіграшу автомобілів серед своїх клієнтів.
Поділитись