"ОККО" дісталося до Одеси
03.10.2006

"ОККО" дісталося до Одеси

Минулого тижня на Старокиївському шосе в Одесі введено в експлуатацію перший у цій області АЗК ОККО, який став 149-м автозаправним комплексом ОККО в Україні, передає прес-служба ВАТ "Галнафтогаз".

До кінця 2006 року тут буде введено ще два автозаправних комплекси ОККО. У серпні-вересні було введено в експлуатацію нові АЗК ОККО в Житомирі, Кіровограді, Рівному, а також в Харківській та Закарпатській областях, на митному переході з Угорщиною. До кінця року планується відкрити ще близько 30 АЗК "ОККО".

ВАТ "Концерн Галнафтогаз" входить до холдингу "Універсальна інвестиційна група". Належить до найбільших власників АЗС в Україні. Концерн володіє мережею АЗК "ОККО", що складається зі 149 сучасних комплексів. Загалом "Концерну Галнафтогаз" належить 199 АЗС і 15 нафтобаз у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Одеській, Рівненській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій та Чернігівській областях, а також у Києві. Станом на 30.09.2006 емітовано близько 40 тис. смарт-карток "ОККО-кард".

У червні-липні-серпні 2006 "Концерн Галнафтогаз" здійснив остаточне погашення своїх облігацій першої емісії (серії А, В і С).

Поділитись