ОККО допомагає людям з особливими потребами подорожувати Україною
27.07.2018

ОККО допомагає людям з особливими потребами подорожувати Україною

Мережа АЗК ОККО долучилася до проекту «Доступні секретні подорожі», який започаткувала громадська організація Доступно.UA та сервіс секретних подорожей Secret Ticket. У рамках проекту люди з інвалідністю отримують можливість провести вікенд у одному з міст України.

«Ми підтримуємо проекти, що торкаються теми інклюзивності, вже не перший рік. Наприклад, допомагаємо підійматися в гори людям з особливими потребами з проекту On 3 wheels. Тож дізнавшись про секретні доступні подорожі Україною радо долучилися до такої нестандартної ініціативи, – коментує менеджер зі сталого розвитку мережі «ОККО» Анна Тиховська. – А починали ми з самих себе: з 2008 року на АЗК ми втілюємо програму безбар’єрності, адже прагнемо забезпечити комфорт і доступність своїх сервісів для усіх категорій клієнтів, в тому числі і людей з особливими потребами».

За підтримки ОККО першими у секретну подорож відправилося подружжя переселенців з Донецької області, Віталій та Валентина Святошенко. Їхнім місцем призначення виявився Львів. Друга подорож чекала на Василя Середу, який відправився на вікенд до Вінниці.

«Коли ти у Львові – це вже щастя, – розповідає Віталій Святошенко. – Найбільше враження на мене справили місцеві колоритні тематичні заклади, як-от «Криївка». А от моя дружина була у захваті від Італійського дворика. Вона у мене великий поціновувач прекрасного, обожнює квіти та невеликі затишні балкончики».

Про місце призначення мандрівники дізнаються за день до відправлення або безпосередньо на вокзалі. Вони отримують список визначних місць, закладів харчування, місць для прогулянок та інших розваг, які заздалегідь перевірені на доступність та позначені на мапі міста. У разі необхідності подорожуючих супроводжує волонтер.

Спільний проект ОККО, Доступно.UA та Secret Ticket триватиме до кінця туристичного сезону.

Поділитись