«ОККО» допомагає зробити Україну чистою
25.04.2012

«ОККО» допомагає зробити Україну чистою

28 квітня з 11:00 до 14:00 по всій Україні відбудеться масштабна екологічна акція «Зробимо Україну чистою! 2012». На прибирання вийдуть великі компанії та молодіжні громадські організації, навчальні заклади і церковні громади, волонтери та усі не байдужі до власного життєвого простору і навколишнього середовища люди. Мережа АЗК «ОККО» стала паливним партнером цієї Акції в рамках розвитку корпоративної програми Go green!

Проект «Зробимо Україну чистою» – громадська ініціатива. Його мета – покращити якість життя простими діями.  Він діє в рамках міжнародного соціального проекту «Let's Do It!», спрямованого на те, щоб очистити від сміття нашу спільну домівку. До цієї  ініціативи вже долучилися більш ніж 80 країн світу.

Учасники акції не схвалюють вчинки тих, хто смітить у парках та на вулицях, але не зупиняються на цьому.  Вони вкладають особисту працю в те, аби зробити чистішими свої  населені пункти. Торік така акція зібрала понад 22 000 українських волонтерів, котрі вийшли на вулиці своїх міст у різних куточках країни, щоби прибрати сміття. Кожен, хто хоче приєднатися до акції цього року може зайти на один з веб-ресурсів (http://letsdoit.org.ua/, https://www.facebook.com/LetsDoItUkraine, http://vk.com/LetsDoIt_Lviv) та дізнатися про деталі.

«Концерн Галнафтогаз»  оператор мережі АЗК «ОККО»  приєднався до  всесвітньої екологічно-просвітницької ініціативи Go green!  («Прямуй на зелене») у 2008 році й відтоді  активно впроваджує у себе програму «Зелений офіс». Філософія «Зеленого офісу» зводиться до переліку конкретних дій, спрямованих на збереження довкілля. Програма передбачає роздільний збір твердих побутових відходів та здачу їх на вторинну переробку, раціональне використання транспортних та інших ресурсів, зменшення кількості спожитої води і енергії та зниження загального рівня забруднення. У межах програми налагоджено збір макулатури і поліетилену в офісних приміщеннях та на АЗК ОККО, запроваджено диспетчеризацію службового автотранспорту, утилізацію люмінесцентних ламп, картриджів для принтерів, акумуляторних батарей тощо.

Одночасно мережа АЗК «ОККО» постійно підтримує й зовнішні екологічні ініціативи. Ми відчуваємо  відповідальність за нашу планету, наше довкілля і віримо, що спільними зусиллями здатні зробити їх кращими.

Поділитись