«ОККО» – головний паливний партнер «Галицького Медичного ралі»
08.09.2008

«ОККО» – головний паливний партнер «Галицького Медичного ралі»

Мережа АЗК «ОККО» знову підтримує Національні змагання для екіпажів карет швидкої медичної допомоги медичних установ. Цього разу «Галицьке Медичне ралі» проходитиме впродовж трьох днів з 18 до 21 вересня на спортивній базі "Тисовець", що розташована на відстані 32 км від міста Сколе. Організаторами змагань виступає Комунальний заклад «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» та Галицький автомобільний клуб.

До міста Сколе з’їдуться 17 команд, переважна більшість з яких представлятиме Західну Україну. Крім того, до Карпат приїдуть команди лікарів з Житомира, Луганська, Харкова, а також медики з Польщі – представники Любліна та Перемишля.

До програми змагань «Галицького Медичного ралі» увійдуть чотири етапи ралі, показові виступи підрозділів МНС, парад карет швидкої допомоги, а також культурно-розважальні заходи.

Метою проведення змагань є вдосконалення екстреної медичної допомоги на догоспітальному етапі та покращення рівня охорони здоров’я громадян України.  

Поділитись