OKKO Group постачатиме електроенергію українським споживачам
30.03.2018

OKKO Group постачатиме електроенергію українським споживачам

Холдинг OKKO Group у найближчі місяці розпочне торгівлю електричною енергією на ринку України. 23 березня компанія «ОККО Контракт», що входить до його складу, отримала ліцензію на право провадження  господарської  діяльності  з постачання електроенергії.

«Ми продовжуємо розвиватися у напрямку комплексної енергосервісної компанії, у якої клієнт з одних рук зможе придбати всі необхідні енергетичні ресурси – нафтопродукти, природний газ, електроенергію, – пояснює  керівник департаменту продажів нових продуктів OKKO Group  Володимир Остащук. – Ми зі свого боку зможемо запропонувати йому вигідні пакетні пропозиції та найбільш зручну механіку розрахунків. А співпраця з економічно потужною бізнес-групою виступає в свою чергу гарантом надійності у виконанні своїх зобов’язань».

За словами Володимира Остащука, зараз компанія  завершує  процедурні роботи для виходу на ринок електроенергії й розпочала попередні переговори з потенційними партнерами. Холдинг здійснюватиме операції, пов’язані з трейдингом електричної енергії, у тих ринкових сегментах, створення яких передбачено законом про лібералізацію енергоринку в Україні. 

Водночас OKKO Group планує розвивати й власні потужності з виробництва сонячної електроенергії. Як вже повідомлялося раніше, до кінця 2018 року на даху й фасаді центрального офісу холдингу у Львові буде встановлено сонячні панелі та генеруюче обладнання загальною потужністю 200 кВт

Поділитись