OKKO Group розпочав імпорт природного газу в Україну
23.01.2018

OKKO Group розпочав імпорт природного газу в Україну

Холдинг OKKO Group оформив імпорт першого мільйона кубометрів природного газу з Західної Європи. Ресурс придбано у міжнародного енерготрейдера AOT Energy. Зараз відбувається процес його закачування у підземні сховища. 

 «Перша партія імпортного газу дала змогу нам протестувати усі процедури та процеси. І зараз ми ведемо переговори ще з кількома міжнародними трейдерами, у яких плануємо закуповувати природний газ. У 5 із них ми вже пройшли всі необхідні комплаєнс-процедури, які обов’язково передують підписанню контрактів», – розповідає керівник департаменту продажів нових продуктів OKKO Group Володимир Остащук.

OKKO Group має наміри збільшити у перспективі обсяги придбання природного газу до 30 мільйонів кубометрів щомісяця. При цьому активність на європейських газових ринках планується наростити з весни, коли закінчується паливний сезон і ресурс можна придбати на 30-40% дешевше, ніж у пікові періоди споживання. Після цього його буде закладено на зберігання у підземні сховища. Водночас OKKO Group купуватиме газ і в українських видобувників.

«Ми впевнені, що партнери, які роками закуповують у нас пальне, отримуючи його завжди вчасно й належної якості, з довірою поставляться й до придбання природного газу від «ОККО». Співпраця з економічно потужною бізнес-групою виступає гарантом надійності та матиме низку конкурентних переваг. Тим більше, що для таких клієнтів ми готові запропонувати вигідну цінову пропозицію й гнучкі умови оплати», – зазначає Володимир Остащук.

Поділитись