OKKO Group закликає купувати мінеральні добрива лише через свої регіональні представництва
19.04.2018

OKKO Group закликає купувати мінеральні добрива лише через свої регіональні представництва

З активізацією весняно-польових робіт деяким аграріям в Україні почали надходити пропозиції про придбання мінеральних добрив начебто від імені ОККО за заниженою ціною. З огляду на це холдинг  OKKO Group рекомендує уникати сумнівних пропозицій, оскільки є значні ризики стати жертвою шахраїв, які намагаються збути неіснуючий чи неякісний товар.

 

OKKO Group продає мінеральні добрива винятково через своїх офіційних представників у регіонах. Їхні координати наведено на корпоративному сайті ОККО за посиланням. Будь-хто з аграріїв, що має потребу в добривах, може звернутися у найближче регіональне представництво й отримати вичерпну інформацію та вигідні умови постачання. Там же сільськогосподарські виробники можуть  перевірити достовірність усіх пропозиції про придбання мінеральних добрив, які надходять з посиланням на бренд ОККО. Один телефонний дзвінок може вберегти від збитків і негативних емоцій.

 

Холдинг OKKO Group активно розвиває аграрний напрямок бізнесу з 2016 року, і в рамках цього проекту комплексно забезпечує підприємства АПК пальним, енергоносіями, фінансовими ресурсами й мінеральними добривами. Зокрема, компанія пропонує азотні й комплексні добрива -  як великими вагонними партіями, так і дрібнішими – із власних складів у Рівненській, Хмельницькій і Вінницькій областях.

Поділитись