«ОККО» і Василь Вірастюк провели останній етап Богатирського турніру перед фіналом 2007 року
23.10.2007

«ОККО» і Василь Вірастюк провели останній етап Богатирського турніру перед фіналом 2007 року

Цієї неділі, 21 жовтня, відбувся черговий Богатирський турнір на призи Василя Вірастюка. Цього разу за змаганнями спостерігали вінничани. Востаннє подібна акція у Вінниці (незмінно за підтримки мережі АЗС "ОККО") відбувалась у формі показових виступів Василя Вірастюка ще у 2003 році.
Не зважаючи на погоду, яка не сприяла ні вболівальникам, ні спортсменам, змагання тримали постійно в напрузі – розрив між атлетами постійно був у 1-2-3 бали. Однією з найважчих вправ  стала «Кулі Атласа». У Вінниці ця вправа виконувалась з глибами каміння вагою  100, 120, 135 та 155 кг. Але вже другі змагання поспіль, як тільки ведучий оголошує вправу Кулі Атласа, починає падати дощ, що створює чималі труднощі для атлетів, адже мокре каміння доволі важко підняти і закинути на тумбу висотою 1,4 м. Не без приємності зазначимо, що хоч минулого року камені були легші, але лише два спортсмени могли закласти всі на тумбу. Натомість сьогодні оцінювався лише час виконання вправи – усі атлети заклали усі камені. Навіть у цій непростій вправі можна спостерігати прогрес у молодих спортсменів, їх готовність до професійного спорту – основна мета проведення цих змагання мережею автозаправних станцій «ОККО». Перемогу у турнірі здобув 22-річний киянин Сергій Конюшок, який зумів обігнати вже визнаного атлета Романа Новика (Харків) та Сергія Олеоленка (Ужгород), переможця турніру “Карпатський ведмідь”. Головним рефері змагань на кубок свого імені був Василь Вірастюк.
Етап у Вінниці був останнім перед фінальним змаганням. І хоч місце турніру ще не обрали, боротьба за перше місце вже сьогодні обіцяє бути захоплюючою.
Поділитись