«ОККО» інвестує понад 100 млн гривень в LPG модулі
12.10.2016

«ОККО» інвестує понад 100 млн гривень в LPG модулі

Мережа АЗК «ОККО» продовжує відкривати нові LPG модулі, де можна заправити авто скрапленим газом. Станом на початок жовтня в мережі працюють вже 180 АГЗС. Найновіші з них відкрилися нещодавно у Закарпатській, Вінницькій та Полтавській областях.

Зокрема, газові модулі почали працювати на АЗК «ОККО» в Мукачеві (вул. Лавкiвська, 1-В) та у Тячеві (вул. Польова, 2-А).  У Полтаві скрапленим газом тепер можна заправитися на  АЗК за адресою: вул. Сiнна, 42 А. До цього мешканців міста обслуговував лише газовий модуль «ОККО» на виїзді з Полтави (Київське шосе, 26). У Вінниці в експлуатацію введено вже п’ятий LPG модуль «ОККО», розташований на вулиці 600-рiччя, 5.

«Зараз ринок скрапленого газу в Україні демонструє високі темпи росту, і щоб відповідати ринковим трендам та очікуванням власників авто, мережа «ОККО» за останні два роки суттєво розширила інфраструктуру газових модулів – більш як на 20%, – коментує віце-президент мережі АЗК «ОККО» Олександр Гегедиш. – Для нас цей напрямок розвитку є одним із бізнес-пріоритетів, у який за 2016 рік буде інвестовано понад 100 млн гривень. Ці вкладення забезпечують компанії лідерські позиції на роздрібному ринку LPG і виступають засадами для подальшого росту нашого бізнесу».

Поділитись