«ОККО» - мережа з найбільшою кількістю автозаправних комплексів, які пропонують «арктичний дизель»
04.12.2014

«ОККО» - мережа з найбільшою кількістю автозаправних комплексів, які пропонують «арктичний дизель»

«ОККО» – найбільша в Україні мережа автозаправних комплексів, де можна придбати якісний імпортний «арктичний дизель» стандарту Євро-5. Станом на 4 грудня, понад 230 АЗК мережі пропонують автомобілістам особливо морозостійке дизпаливо Pulls Diesel Арктика, яке не замерзає при температурі до -32оС*.

 

«ОККО турбується, щоб кожен водій, заправивши своє авто, почувався максимально впевнено і безпечно -  це особливо важливо взимку, коли погодні умови ускладнюються. Тому ми заздалегідь організовуємо перехід АЗК на «арктичний дизель», - каже керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів. - Так, починаючи з 20 листопада припинено завезення Pulls Diesel з температурою фільтрованості до -20оС, реалізовано всі залишки до нуля та розпочато поставку Pulls Diesel Арктика. Процес заміни завершився 4 грудня».

 

Особливістю Pulls Diesel Арктика є високе цетанове число, що зумовлює більшу повноту згоряння пального і вищий ККД роботи двигуна, а арктичний клас забезпечує його швидкий запуск при мінусових температурах.  Мийні й захисні  компоненти, що є у складі Pulls Diesel Арктика, допомагають  очистити паливну систему від шкідливих нагароутворень та збільшити експлуатаційний ресурс і потужність двигуна.

 

Усі без винятку АЗК «ОККО» пропонують і зимове  ДП Євро, яке не замерзає при температурі до -20оС , відповідає стандарту Євро-5 та є економічно вигідним в експлуатації.

 

*Фактична гранична температура фільтрованості дизельного пального, яке реалізується на конкретному АЗК «ОККО», вказана в паспорті якості цього нафтопродукту.

Поділитись