«ОККО» на прибиранні Львова, Донецька, Запоріжжя
16.04.2014

«ОККО» на прибиранні Львова, Донецька, Запоріжжя


Сотні тонн сміття було зібрано у рамках громадської ініціативи «Зробимо Україну чистою», що охопила 12 квітня всі регіони країни. Завершилася акція всеукраїнським флеш-мобом  "Найбільша кількість сміття, зібраного за 1 секунду". Мережа АЗК «ОККО» підтримала акцію  у Львові, Донецьку, Запоріжжі, а волонтери з компанії взяли участь у прибиранні цих міст. 

У Львові працівники «ОККО» спільно з представниками громадських організацій та інших компаній прибирали закинуті митрополичі сади біля Собору святого Юра. Загалом на Святоюрській горі волонтери зібрали 25 мішків зі склом, 46 мішків з пластиком, 42 мішки з іншим сміттям, 3 мішки з папером, 1 мішок із металом, а також кілька машин гілля, велетенських пагонів плюща та раніше зрізаних тут старих дерев. Після завершення роботи відбулася лотерея, за результатами якої учасники прибирання отримали призи-сувеніри від мережі АЗК «ОККО». А потім усі охочі змогли взяти участь в екскурсії по Святоюрському комплексу.

«Разом ми змогли зробити перший крок до того, аби колись прекрасний сад знову став окрасою Львова, - каже керівник департаменту комунікацій мережі АЗК «ОККО» Олесь Пограничний. – Крім того, тут є і певний символічний момент, який вказує, що ми готові витрачати свій вільний час, свій вихідний день на те, щоб дійсно трішки прибрати свій дім, свою територію і зробити її чистішою і гарнішою».

Напередодні до благоустрою й озеленення Львова долучилася й компанія «Ваш дім», що, як і мережа АЗК «ОККО»,  входить до складу холдингу «Концерну Галнафтогаз».  Упродовж 9-11 квітня було завершено висадку 300 саджанців на території житлового масиву «Пасічний», забудову якого веде компанія «Ваш дім». Участь в озелененні взяли і волонтери будівельної компанії, і мешканці масиву.

У Запоріжжі група активістів зібралася зранку на АЗК «ОККО» на вул. Леніна, 17-в, щоб очистити від сміття береги річки Мокрянка, яка протікає неподалік. Незважаючи  на досить холодну погоду,цю прибережну територію вийшло прибирати кілька десятків небайдужих городян, з-поміж них, і чимало представників мусульманської громади міста, які саме цей об’єкт обрали для прибирання. У Донецьку силами волонтерів «ОККО» було прибрано територію, прилеглу до залізничних шляхів, що проходять через центр міста.

Турбота про довкілля є однією з чотирьох базових корпоративних цінностей мережі АЗК «ОККО». Тож, вона уже третій рік поспіль підтримує проект «Зробимо  Україну чистою». У 2014 році мережа допомогла організаторам із придбанням пального, інвентаря, з поширенням інформації про цю екологічну ініціативу.  Компанія вдячна усім своїм працівникам, котрі 12 квітня долучилися до прибирання країни.  

Поділитись