ОККО нагородила відповідальних батьків дитячими автокріслами
13.04.2018

ОККО нагородила відповідальних батьків дитячими автокріслами

Мережа АЗК «ОККО» підвела підсумки освітнього відеопроекту, присвяченого необхідності використання ременів безпеки і спеціальних автокрісел під час подорожі з дітьми. Жартівливі відео про пригоди батька і його не по роках мудрого «сина» подивилися близько 1 млн користувачів Facebook.

 

За період активації підписники сторінки «ОККО» залишили під відео більше 600 коментарів зі своїми варіантами про правильну поведінку в машині з дитиною. Приємно, що майже 95% учасників давали правильні відповіді, що показує високу обізнаність підписників в даному питанні.

 

У трьох серіях відеопроекту головні герої – тато і син – в жартівливій формі обігравали такі важливі особливості дитячої безпеки в автомобілі, як кріплення дитячого автокрісла і нюанси перевезення дітей віком до одного року. Серед учасників, які дали правильні відповіді, компанія розіграла 75 сертифікатів номіналом 3500 грн на покупку дитячого автокрісла. Аналогічна активація пройшла і серед співробітників компанії.

 

Нагадаємо, що серія відеороликів стала фінальною активністю «ОККО» для українських водіїв у цьому році в рамках проекту «Благаю, пристебнись», який закликає до безпеки на дорогах. Крім цього з січня по березень пройшла акція «Здай заглушку – обери життя», під час якої було розіграно 1400 л пального. Молодим батькам-водіям було роздано 20 000 тематичних наклейок на авто «Малюк на борту». У листопаді-грудні минулого року «ОККО» спільно з ГО Traffic Challenge провели 12 тренінгів в різних областях України на тему безпечних подорожей на автомобілі з дітьми. Прослухали лекції та взяли участь у практичних заняттях близько 1000 молодих батьків-клієнтів мережі, працівники освіти, поліції та медицини з Києва, Харкова, Дніпра, Івано-Франківська, Хмельницького та Кривого Рогу.

 

Поділитись