ОККО нарощує мережу паназійських ресторанів Meiwei
06.04.2018

ОККО нарощує мережу паназійських ресторанів Meiwei

Холдинг OKKO Group відкрив вже третій ресторан під брендом Meiwei у Києві. Тепер він приймає відвідувачів в одному з найбільших столичних торгових центрів – ТЦ Gulliver. До кінця року планується довести кількість ресторанів в Україні до 10 об'єктів. Нові заклади паназійської кухні з'являться не тільки в Києві, але також у Львові та Одесі.

 

«Тренд паназійської кухні з'явився в Україні ще кілька років тому, але представлений він був переважно у преміальному сегменті. Ми ж, створюючи концепт Meiwei, намагалися показати, що ця кухня може бути не тільки смачною, а й доступною, – розповідає керівник ресторанного бізнесу OKKO Андрій Янчук. – Для цього ми пропонуємо клієнтам вже кілька форматів Meiwei – ресторан на АЗК, заклад міського формату, фудкорт. Щоб кожен міг вибрати найзручніший для себе варіант».

 

Раніше під брендом Meiwei вже були відкриті ресторан у складі АЗК «ОККО» на вул. Новокостянтинівській, 4а в Києві (працює з грудня 2015 р.) і перший міський ресторан в самому центрі столиці на вул. Великій Васильківській, 23 (працює з листопада 2017 р.). Крім того, кияни можуть скористатися і сервісом доставки їжі додому або в офіс, запущеним в мережі Meiwei у 2017 р. За словами Андрія Янчука, паназійська кухня має хороші перспективи в Україні і зростання популярності бренду Meiwei – наочне свідчення такої тенденції. Так, за роки роботи першого ресторану його відвідали понад 250 тис. гостей, 60% з яких стали постійними клієнтами.

 

Новий, вже третій за рахунком, Meiwei можна відвідати на 5-му поверсі ТЦ Gulliver (Спортивна площа, 1а, метро «Палац Спорту»). Його особливість – це експрес-формат. У меню цього фудкорту представлені страви, приготування яких займає лічені хвилини. Гості тут можуть як легко перекусити в процесі шопінгу, так і з'їсти повноцінний обід або вечерю.

Поділитись