«ОККО» – найбільша автозаправна мережа з «арктичним дизелем»
05.12.2013

«ОККО» – найбільша автозаправна мережа з «арктичним дизелем»

З 1 грудня більше ніж на 200 автозаправних комплексах мережі «ОККО» розпочато реалізацію особливо морозостійкого дизпалива Pulls Diesel Арктика. Це найбільша в Україні АЗС-мережа, яка пропонує водіям «арктичний дизель». Пальне Pulls Diesel Арктика виготовляється у Литві та Білорусі, згідно з найвищим європейським стандартом якості Євро-5. За три роки присутності на українському ринку воно довело свою ефективність навіть при аномально низьких температурах для нашого регіону.  Таке ДП не замерзає при температурі до -32оС.

Мережа АЗК «ОККО» рекомендує заправляти Pulls Diesel Арктика, щоб примхи погоди не застали в дорозі зненацька. Особливістю Pulls Diesel Арктика є високе цетанове число – до 55 одиниць, а також мийні та захисні властивості. «Цетанове число для ДП, це, як октан для бензину, - пояснює керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів. – Його високе значення  зумовлює більшу повноту згоряння пального і вищий ККД роботи двигуна, а арктичний клас забезпечує швидкий запуск двигуна при мінусових температурах».  Водночас  мийні й захисні  компоненти, що є у складі Pulls Diesel Арктика, допомагають  очистити паливну систему від шкідливих нагароутворень та збільшити експлуатаційний ресурс і потужність двигуна.

Окрім того, прораховано й економічний ефект від використання цього пального. Спеціально проведені дослідження засвідчили, що заправлене ДП Pulls Diesel Арктика авто здатне на 100 літрах пального проїхати на 52 км більше, ніж на звичайному «дизелі», виготовленому згідно зі старими вітчизняними паливними стандартами. 

Поділитись