«ОККО» очікує на високий попит на зимове дизпальне
01.12.2011

«ОККО» очікує на високий попит на зимове дизпальне

Мережа АЗК «ОККО» повністю готова до приходу зимових морозів. Починаючи з останньої декади листопада на всіх автозаправних комплексах мережі в продажу є зимове дизельне пальне «ДП Євро», здатне забезпечити надійну роботу двигунів у холодну пору року. За оцінками маркетологів компанії, у 2011-2012 роках попит на зимовий дизель в Україні може бути помітно вищим, ніж у попередньому сезоні.
«Ми завчасно подбали про те, щоб накопичити на наших терміналах достатній запас зимового ДП, і з настанням перших приморозків пустили його в реалізацію. Тож водії мають бути певні, що заправившись на «ОККО» дизельним пальним, вони без проблем зможуть завести свій автомобіль навіть у складних погодних умовах», – каже Юрій Кучабський, віце-президент «Концерну Галнафтогаз».

«ДП Євро» відповідає новому національному стандартові «Дизельне пальне підвищеної якості» і європейським екологічним стандартам Євро-4 та Євро-5. При цьому зимовий євродизель від «ОККО» має низку додаткових експлуатаційних переваг. Зимове «ДП Євро», що характеризується як дизельне пальне марки F, є «найхолоднішим» із шести марок «дизелю», призначених для регіонів із помірним кліматом. Воно придатне для застосування при температурі до - 20°C. Цетанове число цього пального сягає 51 одиниць, тоді як у звичайного ДП воно тримається в інтервалі 40-45. Підвищене цетанове число у «ДП Євро» забезпечує не тільки швидкий запуск двигуна при мінусових температурах, а й більшу повноту згоряння пального, більший ККД від його використання.

А вже незабаром у мережі «ОККО» з’явиться й унікальне брендоване пальне «Pulls Diesel Арктика» з цетановим числом до 55 одиниць, яке може працювати при температурі навіть до - 32°C.

Спеціально проведені дослідження засвідчили, що використовуючи «ДП Євро», автомобіль здатен на 100 літрах пального проїхати на 35 км більше, а використовуючи «Pulls Diesel Арктика» – на 52 км більше, ніж на звичайному «дизелі», виготовленому згідно зі старими вітчизняними паливними стандартами. До того ж, особливі мийні та захисні властивості пального «Pulls Diesel Арктика» дозволяють збільшити експлуатаційний ресурс і потужність двигуна, очистити паливну систему від шкідливих нагароутворень, полегшити холодний старт автомобіля.
Поділитись