«ОККО» підтримає пальним центр реабілітації дітей у Львові
05.03.2014

«ОККО» підтримає пальним центр реабілітації дітей у Львові

Мережа автозаправних комплексів «ОККО» розпочала благодійну акцію, мета якої – зібрати 1000 літрів пального для потреб дитячого навчально-реабілітаційного центру «Джерело» у Львові. Долучитися до акції запрошують усіх небайдужих.

Для цього на сторінці «ОККО» у Facebook встановлено спеціальний лічильник «лайків».  За кожні десять «лайків» буде нараховуватися 1 літр пального для центру «Джерело». Стежити за кількістю зібраного пального можна в режимі он-лайн.

«Ми хочемо не просто передати пальне організації, яка давно й успішно допомагає дітям зі складними хворобами адаптуватися у житті, а й привернути більше уваги суспільства до проблем цих дітей. Віримо,що наша ініціатива здатна надихнути й інших на допомогу таким дітям. І разом нам вдасться зробити світ добрішим»,  розповідає менеджер зі сталого розвитку мережі «ОККО» Марічка Кучеренко.

Реабілітаційний центр «Джерело»  найбільший у Львові осередок для навчально-реабілітаційної роботи з  дітьми, що мають особливі потреби. Щодня сюди зі Львова та передмістя привозять понад 100 дітей в інвалідних візках, віком від 4 до 20 років. Під ці перевезення спеціально адаптовано 6 шкільних автобусів. 1000 літрів пального від «ОККО» забезпечить транспортну систему «Джерела» на кілька місяців.

Поділитись