«ОККО» представляє спеціальну серію Арабіка Мокко Ефіопія в зернах
08.09.2015

«ОККО» представляє спеціальну серію Арабіка Мокко Ефіопія в зернах

Мережа ресторанів «A la minute» та «Pasta Mia» на АЗК «ОККО» приготувала для своїх відвідувачів спеціальну серію зернової кави сорту Арабіка Мокко Ефіопія. Нова кавова серія доступна в зручних упаковках по 200 г у закладах мережі по всій Україні.

Мокко відносять до елітних сортів арабіки. Цю каву вирощують в південному регіоні Ефіопії, де плантації розташовуються на висоті 1500-1800 метрів над рівнем моря. Збір зерен здійснюється в основному з дикорослих дерев, а вирощують та обробляють цей сорт традиційним способом. Кава має багатий смак з шоколадними відтінком, більш вираженим в порівнянні з іншими ефіопськими сортами.

«Ми постійно реагуємо на запити наших клієнтів і робимо все для того, щоб задовольнити їх побажання. Ось і зараз ми додали до існуючої серії меленої кави м'який сорт арабіки – мокко. Ця кава неодмінно сподобається шанувальникам густого ароматного напою. Також існує популярна легенда, що саме мокко був першим сортом кави, який спробувала людина. А як відомо, кожна легенда бере свій початок з реальної історії» - прокоментував маркетинг-директор мережі ресторанів «A la minute» та «Pasta Mia» Костянтин Смолій.

Поділитись