ОККО привітає водіїв з Днем Незалежності знижками: мінус 5 гривень на літрі
20.08.2018

ОККО привітає водіїв з Днем Незалежності знижками: мінус 5 гривень на літрі

Упродовж 4 днів – з 23 по 26 серпня включно – водії зможуть заправитися на АЗК ОККО пальним особливо вигідно. Такий приємний подарунок автомобілістам мережа підготувала з нагоди Дня Незалежності. 

Знижка на бензин чи дизельне пальне становитиме у цей період 5 гривень на літр для кожного з клієнтів, хто розрахується за нього банківською карткою Visa Fishka або Visa Business Fishka від Райффайзен Банк Аваль, або ж заправиться через сервіс OKKO Pay. Розмір знижки на газ при виконанні тих самих умов – 2 гривні/літр. Варто зазначити, що сервіс OKKO Pay діє на АЗК мережі по всій Україні. У своєму функціоналі він  використовує цифровий гаманець Masterpass. Гарантом безпеки платежів з Masterpass є Mastercard.

Проте й усі інші автомобілісти не залишаться без подарунків від ОККО. Навіть якщо клієнт не скористався Visa Fishka чи OKKO Pay, він все одно отримає святковий бонус додатково до своєї персональної знижки: -1 гривню на літр при заправці бензином чи ДП або ж -50 копійок на літр – при  заправці газом. Ці знижки будуть актуальними у той самий період – з 23 по 26 серпня.

Більше інформації про акційні пропозиції у мережі ОККО – тут.

 

Поділитись