«ОККО» продовжує модернізацію АЗК: ще 9 комплексів запрацювали у новому форматі
05.10.2016

«ОККО» продовжує модернізацію АЗК: ще 9 комплексів запрацювали у новому форматі

Від початку 2016 року мережа «ОККО» провела модернізацію 9 АЗК, де оновила зони кафе та планування магазину, ще на кількох комплексах планується розпочати роботи до кінця року. В результаті на цих АЗК відвідувачі зможуть відпочити й перекусити з ще більшим комфортом та задоволенням. В ході модернізації вдвічі збільшилася площа оновлених кафе, в приміщенні стало більше простору й посадкових місць, розширилася пропозиція смачних страв не лише для ситного перекусу, а й повноцінного обіду.

Щоб меню в кафе стало ще більш різноманітним, а продукти для його приготування краще зберігали свої смакові якості, в процесі модернізації приміщення кухонь були укомплектовані сучасними морозильними столами та холодильними шафами. Одночасно на цих же заправних комплексах було оновлено й магазинні площі, торгове обладнання.

В результаті на модернізованих АЗК вже можна спробувати останню новинку від смачної заправки «ОККО» – серію нових хот-догів зі смаками кулінарних регіонів світу. Додатковою смачною пропозицією став ароматний свіжоспечений хліб, який гостям пропонують щодня з 10:00 до 22:00. Окрім цього відвідувачі можуть смачно пообідати ситним та вигідним комбо-меню «суп+сендвіч», отримавши при цьому додаткові бали Fishka, а також посмакувати іншими гарячими стравами чи свіжими салатами. В магазині істотно розширено перелік товарів. У продажу з’явилося ще більше смачних продуктів, які рідко можна зустріти у звичайних магазинах, – наприклад, вироби від невеликих регіональних мануфактур, продукцію здорового харчування, незвичні імпортні снеки та солодощі. 

Зміни торкнулися й інтер’єрного оформлення та організації простору в кафе. У новому форматі все спроектовано таким чином, щоб клієнту було максимально зручно насолоджуватися їжею та відпочивати. Основний акцент в дизайні зроблено на натуральні матеріали у спокійних, природних тонах, а продумане світлове оформлення створює додатковий затишок та комфорт у вечірню пору.

«Наприкінці минулого року та на початку цього ми відкрили 9 комплексів «ОККО» в абсолютно новому форматі. Паралельно з цим компанія розпочала модернізацію вже існуючих АЗК з метою поступового приведення їх до єдиного стилю, – коментує Олександр Гегедиш, віце-президент мережі АЗК «ОККО». – Ми прагнемо створити в наших кафе всі умови для повноцінного, збалансованого та різноманітного харчування в дорозі у будь-який час доби, в режимі 24/7. Щоб кожен, хто хоч раз відвідав комплекс «ОККО», повертався сюди знову і знову».

Модернізовані АЗК знаходяться за адресами:

  • Вiнницька обл, м. Гайсин, вул. 1-го травня, 130
  • Закарпатська обл, смт. Солотвино, вул. Спортивна, 98
  • Дніпропетровська обл, с. Приднiпровське, вул. Польова, 56
  • Київ, просп. Героїв Сталiнграду, 1-А
  • Львiвська обл, м.Стрий, вул. Галицька, 10
  • Волинська обл, с.Струмiвка, вул. Рiвненська, 2а
  • Івано-Франкiвська обл, м.Калуш, вул. Iвано-Франкiвська, 140
  • Київська обл, с.Софiївська Борщагiвка, вул.Велика Кiльцева, 54
  • Закарпатська обл, с. Соломоново, автодорога Київ-Чоп, 828 км
Поділитись