«ОККО» пропонує акційні автотовари водіям, які люблять своє авто
12.02.2016

«ОККО» пропонує акційні автотовари водіям, які люблять своє авто

Для водіїв, які люблять і турбуються про своє авто, мережа АЗК «ОККО» підготувала спеціальну пропозицію. Починаючи з 12 лютого, в рамках акції «I love my car» кожен зареєстрований учасник програми FISHKA зможе вигідно списати накопичені бали на акційні автотовари.

Серед акційного асортименту – широкий вибір поліролів, омивачів, склоочисників та інших товарів зі знижкою* в балах FISHKA, котрі позначені в магазині на АЗК спеціальними цінниками. Загалом в акції беруть участь понад 20 товарів, на які можна списати 7 000 або 14 000 балів FISHKA.

«Ми знаємо, що для багатьох наших клієнтів автомобіль – це практично член родини, близький друг чи подруга. Тож і ставлення до свого авто вони вимагають особливого – першокласного сервісу, перевіреного пального, якісної автокосметики. Отримуючи все це в комплексі на «ОККО», водій вирушає в дорогу з позитивними емоціями», - каже Ірина Моісеєва, директор мережі магазинів на АЗК «ОККО».

Акція «I love my car» діє з 12 лютого по 13 березня в мережі діючих АЗК «ОККО» по всій Україні (крім АР Крим та зони проведення АТО).

 

*Під знижкою мається на увазі можливість придбати акційний автотовар за 0,01 грн з одночасним списанням меншої порівняно з неакційним періодом кількості балів – 7000 або 14 000 відповідно – з рахунку учасника програми FISHKA, за умови їх наявності.

Поділитись