OKKO пропонує додаткові знижки для водіїв BlaBlaCar
25.04.2018

OKKO пропонує додаткові знижки для водіїв BlaBlaCar

ОККО продовжує традиційну співпрацю з міжнародним райдшеринговим сервісом BlaBlaCar та пропонує додаткові знижки на пальне – бензин, ДП та газ – найбільш активним водіям.

 За умовами акції водій має прив’язати свою картку Fishka до особистого профілю на сайті blablacar.com.ua та здійснити протягом місяця поїздку хоча б з одним пасажиром. Тоді за кожні 10 км він отримає знижку на 1 л пального на АЗК ОККО в наступному місяці. Знижки варіюються залежно від статусу водія на сайті BlaBlaCar та сумуються з усіма діючими на АЗК ОККО знижками.

 Таким чином, якщо водій статусу «Амбасадор», наприклад, здійснить поїздку з Києва до Львова і назад, дистанція поїздки складе близько 1200 км. В рамках пропозиції, за кожні 10 км, які він проїхав хоча б з одним попутником, водій отримає додаткову знижку на 1 літр пального на ОККО в наступному календарному місяці. Тобто в наступному місяці, заправивши свій автомобіль до 120* літрів, «Амбасадор» отримає до 5-6 грн/л на свій рахунок Fishka (сума додаткового нарахування 3 грн/л та існуючої персональної знижки 2-3 грн/л на ОККО). І в результаті зекономить 600-720 грн.

 

Водії зі статусом «Амбасадор» додатково до персональної знижки отримують:

+ 3 грн/л – бензин або ДП

+ 30 коп/л – ГАЗ

 Водії зі статусами «Впевнений», «Досвідчений», «Експерт» додатково до персональної знижки отримують:

+ 2 грн/л – бензин або ДП

+ 20 коп/л – на ГАЗ

 

«Розробляючи спеціальні пропозиції спільно з нашим партнером BlaBlaCar, ми ставили собі за мету не лише дарувати водіям впевненість в дорозі, заправляючи ще більше автомобілів якісним пальним. Ми прагнемо, щоб комплекси ОККО стали незмінним місцем для комфортного відпочинку в дорозі, адже заїхати на ОККО – це завжди гарна ідея», – коментує директор з маркетингу мережі АЗК ОККО Василь Дмитрів.

Пропозиція діє до 31 грудня 2018 року для українських водіїв, які є активними користувачами BlaBlaCar. Більш детальні умови акції знаходяться за посиланням.

  

* Додаткове нарахування  на картку Fishka доступне під час  заправок автомобіля на будь-якому АЗК ОККО та за будь-яких обставин, у тому числі подорожей з попутниками чи поїздок по місту. Акція діє для зареєстрованих учасників програми Fishka.

Поділитись