«ОККО» розпочинає новий сезон персональних знижок
01.09.2017

«ОККО» розпочинає новий сезон персональних знижок

З 1 вересня у мережі АЗК «ОККО» стартує сезон персональних знижок з оновленнями, які покликані зробити заправку зручнішою, швидшою та приємнішою.

Як і раніше, умови надання персональних знижок індивідуальні. Власникам зареєстрованих карток Fishka інформація про знижку надійде sms, Viber-повідомленням або мейлом. Незареєстровані та нові клієнти отримають свою пропозицію після​ реєстрації картки Fishka.

Однак тепер після виконання акційних умов знижка нараховується балами на картку Fishka (1 грн – це 100 балів), які додаються до загального балансу. Через 24 години після заправки бали стають доступні до списання на пальне або будь-які товари та послуги на АЗК (крім алкоголю, тютюну, полісів страхування, поповнення мобільного зв’язку). Щоб списати бали, достатньо пред’явити на касі АЗК основну картку Fishka і підтвердити списання, ввівши PIN-код – 4 останні цифри номеру телефону, на який зареєстрована картка Fishka, або PIN-код картки Fishka, отриманий в sms.

Крім того, тепер у клієнтів є можливість збільшити свою персональну знижку. Купуючи під час заправки на «ОККО» товари у магазині та кафе, вартість яких від 10 грн/шт., можна отримати за кожну одиницю додатково ще по 10 коп./л балами на картку Fishka до своєї персональної знижки. Максимальний розмір додаткової знижки – 1 грн/л.

«Подарувавши за останній рік 15 автомобілів VOLVO, ми думали що ж такого запропонувати нашим клієнтам восени, тож вирішили відновити акцію з персональними знижками, яка у свій час користувалась шаленою популярністю. Однак вдосконалили її, щоб наші водії отримали ще більше можливостей», – коментує маркетинг-директор мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів. – «По-перше, відтепер бали Fishka можна списати практично на всі товари на АЗК, в тому числі на пальне – чого давно очікували наші клієнти. По-друге, відтепер всі знижки нараховуються балами Fishka, які вже через 24 години стають доступними до використання. І, нарешті, купуючи смачні і корисні товари в магазині та кафе, можна легко збільшити свою знижку і тим самим отримати ще більшу вигоду».

Детальніше про акцію.

  

Поділитись