«ОККО» розширює географію газових модулів на своїх АЗК
04.08.2016

«ОККО» розширює географію газових модулів на своїх АЗК

Зважаючи на постійний ріст популярності автотранспорту, який використовує скраплений газ, мережа АЗК «ОККО» продовжує нарощувати кількість пунктів, де можна заправитися цим пальним. Від початку серпня ще 2 газових модулі запрацювали на комплексах «ОККО» у селах Щасливому і Проліски під Києвом. Ці об'єкти були встановлені на запит клієнтів по обидва боки дороги, яка веде до Бориспільського аеропорту.

Окрім того, ще один новий автогазозаправний модуль запрацював на АЗК «ОККО» в місті Гайсині (Вінницька область), через який проходить міжнародна автомобільна дорога М12 (Стрий-Знам’янка). Через Гайсин лежить шлях із західних регіонів країни до відомої ландшафтно-історичної пам’ятки – парк «Софіївка» в Умані. Тому в теплу пору руку тут спостерігається пожвавлення автомобільного руху і ріст попиту на пальне, в т. ч. й газове.

Таким чином зараз більш як на 160 автозаправних комплексах «ОККО» на всіх великих автомобільних шляхах України можна заправитися скрапленим газом. Найближчим часом у планах мережі – запуск в експлуатацію ще кількох LPG модулів у складі вже діючих АЗК.

Нагадаємо, у 2016 році мережа «ОККО» відкрила 3 автономні комплекси, які торгують виключно газовим пальним – у Львові, Кропивницькому і поблизу Тернополя. На таких АГЗС, як і на решті смачних заправок мережі, можна не тільки заправитися, а й насолодитися улюбленою кавою, перекусити хот-догами та придбати необхідні товари в дорогу.  

Поділитись