«ОККО» розширює мережу газових модулів на Західній Україні
23.08.2016

«ОККО» розширює мережу газових модулів на Західній Україні

У другій декаді серпня в мережі АЗК «ОККО» з’явилося 4 нових пункти, де можуть заправлятися власники авто, які їздять на скрапленому газі. Три нових газових модулі введено в експлуатацію в Тернополі, ще один – у селі Солонка поблизу Львова.   

У Тернополі автогаз відтепер продаватиметься на АЗК «ОККО» за адресами: вул. Живова,15, Микулинецька, 40-Б та 15 квітня, 1-А.  Досі у Тернополі працював лише один газовий модуль – на вулиці 15 квітня, 14. У Львові та на під’їздах до нього заправитися газом можна уже на 12 АЗК «ОККО», в т. ч. й на новому пункті в Солонці (вул. Стрийська, 34).

«Упродовж останніх років споживання скрапленого газу на автотранспорті в Україні стабільно росте. Тільки за 2015 рік, за оцінками експертів ринку, воно зросло приблизно на 15%, - розповідає керівник департаменту розвитку мережі АЗК «ОККО» Назар Турхан. -  Реагуючи на ріст попиту й створюючи максимум зручностей для гостей наших АЗК, ми планомірно розширюємо інфраструктуру газових заправок «ОККО». Тільки в цьому році  відкрито вже понад 10 таких об’єктів, три з яких – автономні газозаправні станції».

Нагадаємо, що на початку серпня ще 2 газових модулі запрацювали на комплексах «ОККО» у селах Щасливому і Проліски під Києвом. Зараз у складі АЗК «ОККО» працює 3 автономні АГЗС і понад 160 газових модулів у складі багатофункціональних автозаправних комплексів. За останні 5 років автогазова інфраструктура в мережі «ОККО» розширилися більш як на 30%.

Поділитись